تلفن همراه ارسال مطلب درباره ما خبرخوان خانه
 

حمله به ايمان اسلامي جوانان، خيانت به ايران است
یاد این حادثه‌ی بزرگ و اثرگذار و مستمر در تاریخ را گرامی میدارم. درباره‌ی نوزدهم دی و مناقب مردم قم زیاد حرف زده‌ایم. هرچه عرض بکنیم تکراری است و بارها گفته شده. خلاصه‌اش همین آیه‌ی شریفه‌ای است که این قاری محترم خواندند: لا یَستَوی مِنکُم مَن اَنفَقَ مِن قَبلِ الفَتحِ وَ قاتَلَ [اولٰئِکَ اَعظَمُ دَرَجَةً] مِنَ الَّذینَ اَنفَقوا مِن بَعدُ وَ قاتَلوا.(۱)

دیدار نخبگان و دانشجویان بسیجی مدال‌آور دانشگاه شریف با رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) با جمعی از نخبگان و مدال‌آوران علمی دانشگاه صنعتی شریف دیدار کردند

«خدا با ماست»
راز پیروزی حق چیست؟

بیست جمله طلایی راجع به «۹ دی» و «فتنه»
در آستانه فرارسیدن روز «نهم دی»، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیست جمله‌ی برگزیده از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «حماسه نهم دی» و «فتنه»، منتشر کرد:

بازخوانی / پرسش های دانشجویان پاسخ های رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی
پرسش های دانشجویان پاسخ های رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی

دانشجوی سیاسی کیست؟
دانشجویان در نظام اسلامی وظایف و نقش‌های گوناگونی را برعهده دارند که متناسب با این جایگاه، مجموعه‌ای از مطالبات و توقعات از این قشر انتظار می‌رود.

پرسش و پاسخ دانشجویان با رهبر انقلاب درباره وظایف دانشجو
ارتباط مستمر و گفت‌وگوی چهره‌به‌چهره با دانشجویان، سنت حسنه‌ای است که رهبر انقلاب از ابتدای انقلاب تاکنون به آن پایبند بوده و همهی مسئولان نظام را همواره به آن توصیه کرده‌اند؛ گفت‌وگو‌هایی سرشار از صمیمیت، دقت نظر، تنوع و صراحت. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو، گزیده‌ای از مهم‌ترین پرسش‌‌های دانشجویان و پاسخ‌های رهبر انقلاب پیرامون وظایف دانشجو نسبت به خود، جامعه و دانشگاه، را منتشر می‌کند.

دیالکتیک دانشگاه و سیاست
نسبت دانشگاه با سیاست در رویکرد انقلابی و غیرانقلابی

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>

گروه مطلب
no data
مطالب مرتبط
مطلب مشابهی در این کلید واژه وجود ندارد
طلیعه پیروزی

طلیعه پیروزی

×
تنظیم سیاستهای کلی نظام، مهم‌ترین وظیفه رهبری

تنظیم سیاستهای کلی نظام، مهم‌ترین وظیفه رهبری

×