نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > پرونده ها > سوریه > گزارش - سوریه 
اخبار > تروریستها به مزار حضرت سکینه (س) هم رحم نکردند
 


شماره خبر :١٥٢٠٧٧ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/06/06    ا   ١١:٤١

گزارش العالم از برنامه تروریستها برای تخریب اماکن مقدس؛
تروریستها به مزار حضرت سکینه (س) هم رحم نکردند
گروههاي تروريستی و مسلح که نام اسلام را یدک می کشند، حمله به اماكن مقدس و زیارتگاه‌های سوریه را در دستور كار خود قرار داده اند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  گزارش العالم از برنامه تروریستها برای تخریب اماکن مقدس؛

 

گروههاي تروريستی و مسلح که نام اسلام را یدک می کشند، حمله به اماكن مقدس و زیارتگاه‌های سوریه را در دستور كار خود قرار داده اند.

به گزارش بیداری اسلامی به نقل از خبرنگار شبكه العالم در سوريه گزارش داد: گروه‌هاي تروريست حتي به اماكن مقدس حمله می کنند .. يكي از اين اماكن مزار امامزاده محسن فرزند امام حسين (ع) در محله "المشهد" در "حلب" است .. تروریست‌ها با تخريب بخش‌هایی از این مکان، شماری از تک تیراندازها را بالاي آن مستقر کرده بودند.

تروريست ها همچنين به مرقد حضرت "سكينه" دختر امام علي (ع) یورش برده تا كنترل منطقه را به دست بگیرند؛ آنها پس از ورود به داخل اين مرقد و تخريب بخش هايي از آن تلاش كردند تا كنترل آن را به دست بگيرند. اما با ورود ارتش سوريه به آن منطقه، تروريست ها فرار كردند.

"علي احمد" خادم حرم حضرت "سكينه" (س) در اين باره به خبرنگار العالم گفت: 35 نفر از افراد مسلح اين مكان را محاصره كرده بودند و تلاش مي كردند تا آن را به كنترل خود دربياورند.

وي افزود: در حال حاضر چندين خانواده كه به خاطر اقدامات تروريست ها آواره شده اند، به اين مکان مقدس پناه آورده اند و در طبقه پايين اين مزار سكونت دارند.

خبرنگار العالم در ادامه، خاطرنشان کرد: نیروهای ارتش سوریه اکنون در حال حمایت از آوارگان مستقر در اين مكان مقدس هستند، تا پس از پاكسازي کامل منطقه از عناصر مسلح بتوانند به منازلشان بازگردند.

خبرنگار العالم تأكيد كرد: افراد مسلح علاوه بر حمله به مساجد و تخريب چند كليسا، بارها تهديد كرده‌اند كه حرم حضرت رقيه (س) و مرقد حضرت زينب (س) را تخريب خواهند كرد. گروههاي مسلح با پرتاب خمپاره و تلاش براي بمب گذاري درصدد بودند تا اين هدف شوم خود را عملي كنند، و اين مراقد و بارگاهها نيز بارها آسيب ديدند.

گروههاي مسلح با اين اقدام و تبليغات فرقه اي به دنبال فتنه انگيزي بین مسلمانان هستند، تا بدين وسيله به منافع غربي ها خدمتي كرده باشند؛  غرب با بهره گيري از گروههاي افراطي كه نام اسلام را يدك مي كشند، در پي عملي كردن اين توطئه ها است.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار