نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > دیدگاه 
اخبار > تاکید «الوفاق» بر تداوم انقلاب بحرین تا دستیابی به حقوق مردم
 


شماره خبر :٣٩٢٦٣٦ 

  تاریخ انتشار خبر : 1393/07/08    ا   ١٠:٥٢

دبیر کل جمعیت «الوفاق» بحرین
تاکید «الوفاق» بر تداوم انقلاب بحرین تا دستیابی به حقوق مردم
دبیر کل جمعیت «الوفاق» بحرین بار دیگر بر اصرار مخالفان بر مبارزه مسالمت آمیز خود تا دست یافتن بر حقوق قانونی ملت این کشور تاکید کرد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : تاکید «الوفاق» بر تداوم انقلاب بحرین تا دستیابی به حقوق مردم

شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت «الوفاق» بحرین  گفت: تصمیمات سیاسی و تقسیم ثروت ملی، فقط در اختیار خاندان حاکم است، و میزان مشارکت مردمی در این تصمیمات صفر است.

وی با اشاره به برگزاری تظاهرات فراگیر جمعه گذشته مردم بحرین علیه رژیم آل خلیفه تصریح کرد: راهپیمایی جمعه گذشته، بیانگر طوفان خشم مردم است و طبیعتی است که مردم بحرین، بیشتر از سایر کشورهای منطقه خواهان ایجاد تغییرات هستند.

شیخ سلمان تاکید کرد که با مقایسه اولین انقلاب‌های منطقه که از روز اول در تونس به وقوع پیوست تا به امروز، به این نتیجه می‌رسیم که مردم بحرین تنها ملتی هستند که به طور گسترده به فعالیت‌های خود برای محقق کردن خواسته‌هایشان و دست یافتن به حقوق خویش به روش‌های مسالمت آمیز ادامه داده و همچنان بر محقق کردن خواسته‌هایشان اصرار دارند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی جمعه گذشته به معنای واقعی کلمه «توفان» بود، افزود: تنها چهار روز قبل از موعد راهپیمایی به صورت کاملا معمولی از مردم برای حضور در آن راهپیمایی دعوت شد که حضور گسترده و شگفت انگیز مردم، دلیل بر هوشیاری آنان است اما رژیم با سوء استفاده از رؤسای قبایل و طوایف و به خدمت گرفتن آنان، در صدد مقابله با جنبش‌های اعتراضی مردمی است.

دبیر کل جمعیت وفاق افزود: راهپیمایی جمعه آتی نیز نمایش یکی از صحنه‌های حضور پرشور مردم خواهد بود، زیرا مردم با حضور در صحنه مخالفت خود را با دیکتاتوری و یکه تازی های رژیم حاکم در تصمیمات سیاسی و اقتصادی نشان خواهند داد.

شیخ علی سلمان اظهار داشت: شرکت در تظاهرات به معنی مشارکت در همه پرسی عمومی و نشانه مخالفت با اقدامات حکومت آل خلیفه اعم از تیراندازی به سوی مردم، بازجویی های خشن، بازداشت های غیر قانونی و مطالبه عدالت، آزادی و برقراری دموکراسی است.

وی تصریح کرد: این راهپیمایی هم چنین شاهدی بر ناکامی های پی درپی رژیم در برابر مردم و شکست اقدامات سرکوبگرانه و بی اثر بودن گزینه های امنیتی است که برای خاموش کردن صدای مردم اتخاذ می شود.

دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین تاکید کرد که این راهپیمایی‌ها دلیلی بر پویا بودن مردم و تجدید قوایشان است و اینکه آنها می‌توانند به گونه‌ای جدی معادلات را بسیار گسترده و جدی تغییر دهند.

شیخ علی سلمان تأکید کرد: ما نمی‌گوییم مردم دارای قدرت نظامی هستند که با آن تغییراتی ایجاد کنند اما اشاره به داخل بحرین و منطقه است و اینکه اینها،مردم بحرین هستند که دارای اراده‌ای قوی هستند بنابراین ادعاهایی که پیش از این مطرح شد و خواهد شد مبنی بر مشارکت مردم در انتخابات، همه سخنانی بی ارزش است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
آخرین اخبار