نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > دیدگاه 
اخبار > وفاق: آل خلیفه به هویت ملی بحرین خیانت می‌کند
 


شماره خبر :٣٥٦٧٣٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1393/01/20    ا   ١٥:٣٤

عبدالمجید السبع - عضو جمعیت وفاق و نماینده سابق مجلس بحرین
وفاق: آل خلیفه به هویت ملی بحرین خیانت می‌کند
عضو جمعیت وفاق و نماینده سابق مجلس بحرین، اعطای تابعیت سیاسی به بیگانگان (برای تغییر بافت جمعیتی بحرین) را خیانت به وطن و هویت ملی دانست.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : وفاق: آل خلیفه به هویت ملی بحرین خیانت می‌کند

عضو جمعیت وفاق و نماینده سابق مجلس بحرین، اعطای تابعیت سیاسی به بیگانگان (برای تغییر بافت جمعیتی بحرین) را خیانت به وطن و هویت ملی دانست.

به گزارش بیداری اسلامی ، "عبدالمجید السبع" گفت: اقدام حکومت بحرین در زمینه اعطای تابعیت سیاسی تبعات منفی و مصیبت باری برای اقتصاد، خدمات آموزشی، بهداشتی و همه ابعاد زندگی مردم به دنبال دارد و به تدریج موجب انتشار پدیده های اجتماعی غریب و نامشخصی شده است.
وی با ابراز مخالفت با اقدام رژیم در زمینه ادامه تخریب هویت ملی و به کارگیری افراد با تابعیت های مختلف تاکید کرد، کسانی که به آنها تابعیت داده شده است، هیچ تمایلی برای پذیرفتن تابعیت بحرینی نداشته و هنوز به تابعیت اصلی خود افتخار می کنند.
السبع با بیان اینکه این مساله باید با درنظرگرفتن همه ابعاد مورد بررسی قرار گیرد، اظهار داشت: مخالفان بحرینی، با این مساله کاملا انسانی و بر اساس مسئولیت ملی خود و با توجه به مقرارت بین المللی برخورد می کنند.
وی با اشاره به نبود آمار و ارقام مشخص در این زمینه افزود: این طرح کاملا محرمانه و به دور از ضوابط قانونی و حتی انسانی در حال اجراست و آمارهای قدیمی که در سالهای 2001 و 2002 اعلام شده بیانگر اعطای تابعیت سالانه به نزدیک به 7 الی 8 هزار  نفر است ، یعنی طی 10 سال به بیش از 80 هزار نفر تابعیت اعطا شده که این روند برای آینده کشور بسیار خطرناک است.

عضو جمعیت وفاق خاطرنشان کرد: مردم باید با وحدت ملی برای تغییر شرایط نامناسب کنونی ناشی از اعطای تابعیت و جلوگیری از تبعات منفی آن و برگرداندن وضعیت کشور به روال مطلوب تلاش کنند، زیرا این مساله بر اقتصاد و وضعیت اجتماعی و خدماتی کشور تاثیر منفی خواهد گذاشت.برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار