نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > دیدگاه 
اخبار > بحرین، مهد آزادی ِ شکنجه گران
 


شماره خبر :٢٧٩٦٠٠ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/04/12    ا   ٠٧:٥٥

بحرین، مهد آزادی ِ شکنجه گران
مجيد ميلاد - عضو دبيرخانه جمعيت وفاق ملی بحرين
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : بحرین، مهد آزادی ِ شکنجه گران

مجيد ميلاد - عضو دبيرخانه جمعيت وفاق ملی، بحرين را به سبب آزاد بودن شکنجه گران و ناتوانی زندانیان از احقاق حق خود، کشوری غیردموکراتیک خواند و اوضاع حقوقی بحرین را مصیبت بار توصیف کرد.
به گزارش بیداری اسلامی ، "مجيد ميلاد" روز سه شنبه در گفت و گو با شبكه خبري العالم اظهار داشت: قوه قضائیه بحرین، عاملان شكنجه پرسنل پزشكي و جمعي ديگر از زندانیان را تبرئه کرد. در کدام کشور دموكراتيک، شکنجه گران آزاد می گردند و زندانیان امکان احقاق حق خود را نداشته باشند.

وی افزود: تبرئه عاملان شكنجه پرسنل پزشكي، زمینه تشدید شكنجه در زندان ها را فراهم می کند و به همین سبب است که در ماه گذشته میلادی، جمعیت وفاق ملی، 29 مورد شکنجه را رصد و ثبت کرد.

میلاد با تاکید بر این که استمرار سیاست شکنجه نشان و فرار از مجازات و تخریب مساجد در بحرین نشان دهنده تغییر نپذیرفتن رفتار رژیم آل خلیفه است، خاطر نشان کرد: گزارش کمیته حقیقت یاب بسیونی که به دستور پادشاه بحرین تشکیل شده بود، نتوانسته است، تاثیری بر رفتار رژیم بگذارد.

عضو دبيرخانه جمعيت وفاق ملی، محرومیت بحرینی ها از حقوق سیاسی را یکی دیگر از مشکلات مردم این کشور دانست و گفت: تا وقتی كه شهروندان بحريني از حقوق سياسي خود محروم هستند، نمي توانند از حقوق انسانيِ مندرج در معاهدات بین المللی بهره مند شوند، زیرا حقوق بشر و حقوق سیاسی آمیزشی انکارناپذیر با یکدیگر دارند.

"مجید میلاد" نحوه برگزاری انتخابات در بحرین، اعم از انتخابات پارلمانی و انتخابات شهرداری ها را گواه غیر سالم نبودن انتخابات در این کشور دانست و گفت: رژیم آل خلیفه، هم در عرصه حقوق سیاسی و هم در عرصه حقوق بشر، به گواهی اتحاديه اروپا، امريكا، سازمان ديده بان حقوق بشر و همچنین سازمان عفو بين الملل محکوم است و گزارش کمیته حقیقت یاب بسیونی درباره وضع حقوق بشر در بحرین، بهترین سند در این خصوص است.
14:53

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار