نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > دیدگاه 
اخبار > آمریکا قصد سوء‌استفاده از ماجرای حمله به سفارت خود در لیبی را دارد
 


شماره خبر :١٥٨٦٨٨ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/06/26    ا   ١٤:٤٩

آمریکا قصد سوء‌استفاده از ماجرای حمله به سفارت خود در لیبی را دارد
علامه امین شهیدی -معاون مجلس وحدت مسلمین پاکستان
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : آمریکا قصد سوء‌استفاده از ماجرای حمله به سفارت خود در لیبی را دارد

«علامه امین شهیدی» ضمن محکومیت انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام (ص) اعلام کرد که آمریکا قصد سوء استفاده از ماجرای حمله به سفارت خود در لیبی مانند حادثه «11 سپتامبر» را دارد.

خبرگزاری فارس: آمریکا قصد سوء‌استفاده از ماجرای حمله به سفارت خود در لیبی را دارد

به گزارش بیداری اسلامی علامه امین شهیدی معاون مجلس وحدت مسلمین پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در لاهور اظهار داشت: اسلام دینی فطری است و غرب از اینکه این دین بتواند قلوب مردم جهان را تسخیر کند هراس دارد.

وی در ادامه افزود: یهودیان به ویژه اسرائیل خطر گسترش اسلام را به خوبی احساس کرده، درصدد متنفر کردن مردم از اسلام بر آمده‌اند و سران غربی برای جلوگیری از نفوذ اسلام از دسیسه‌های مختلفی استفاده می‌کنند که در این راه گاهی با تبلیغات خود شعائر اسلامی و پیامبر عظیم‌الشأن (ص) را زیر سوال برده، بعضی اوقات با نوشتن انواع کتاب به ساحت پیامبر (ص) جسارت کرده و در برخی موارد نیز با انتشار فیلم شخصیت ایشان را مورد هتک حرمت قرار می‌دهند.

علامه شهیدی بیان کرد: زمانی که امام خمینی (ره)، فتوای واجب‌القتل بودن «سلمان رشدی» را صادر کردند، تمام کشورهای اروپایی برای مخالفت با این فتوا با یکدیگر متحد شده و آمریکا نیز از آنان پشتیبانی کرد و دشمنان اسلام ایران را تحریم کرده و سفیران خود را از این کشور فراخواندند و در این راه آمریکا و متحدان آن به شدت با فتوا امام خمینی (ره) درباره سلمان رشدی مخالفت کردند.

این رهبر شیعیان پاکستان عنوان داشت: امروزه کلیساها به عناوین مختلف در اروپا و آمریکا به فروش می‌رسد و به جای این اماکن مذهبی، پارک و یا تفرجگاه ساخته می‌شود با این حال مردم اروپا گرایش روزافزونی دین به ویژه اسلام پیدا کرده‌اند.

شهیدی افزود: گسترش اسلام در اروپا و غرب نشان می‌دهد که اسلام می‌تواند نیازهای معنوی آنان را برآورده کند به همین علت است که جامعه صهیونیسم از حربه‌های مختلف برای بدنام کردن اسلام و مسلمانان استفاده می‌کند.

معاون حزب وحدت مسلمین گفت: شخصی که فیلم توهین‌آمیز درباره پیامبر (ص) را منتشر کرده یک کشیش به نام «تری جونز» است که قبل از این قرآن را نیز به آتش کشیده بود.

علامه شهیدی تأکید کرد: کشیشی که این فیلم را منتشر کرده و تمام بازیگران و دست‌اندرکاران آن واجب‌القتل هستند و هر مسلمانی که به آنان دسترسی داشته باشد وظیفه دارد این افراد را از صحنه هستی محو کند.

وی بیان کرد: تمام علمای جهان اسلام با فتوای قتل تری جونز و همکاران وی موافقند و این امر یک امر فطری است زیرا چنین توهینی برای مسلمانان غیر قابل تحمل است.

این رهبر شیعه ابراز داشت: حمله به سفارت آمریکا در لیبی نقشه اسرائیل برای گمراه کردن افکار عمومی از موضوع اصلی یعنی توهین به مسلمانان است و قبل از این هم صیهونیست‌ها از چنین حربه‌هایی استفاده کرده‌اند که نمونه آن در حادثه 11 سپتامبر آمریکا است که هنوز هم جنایات آن‌‌ها در قتل بشریت به بهانه این حادثه ادامه دارد.

امین شهیدی اعتراض به انتشار فیلم موهن آمریکایی را وظیفه هر مسلمان اعلام داشته و کسی را که در این راه جان خود را از دست بدهد شهید دانست.

معاون حزب وحدت مسلمین اعلام کرد: اعضای مجلس وحدت مسلمین روز یکشنبه با برپایی تظاهرات در «کراچی» مراتب نفرت و انزجار خود را از انتشار این فیلم اعلام می‌کنند و روز دوشنبه روز ملی «اتحاد» با سایر گروه‌های مذهبی برای ادامه اعتراض به ساخته شدن این فیلم است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار