نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > تحلیل 
اخبار > چرا نومحافظه‌کاران خواهان حمله به سوریه هستند؟
 


شماره خبر :٢٩٧٠٠٣ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/06/17    ا   ٠٨:٣٧

چرا نومحافظه‌کاران خواهان حمله به سوریه هستند؟
تحولات اخیر در منطقه خاورمیانه و قریب الوقوع بودن حمله امریکا علیه سوریه، باعث افشای نظریه های تلمودی درباره ضرورت ویرانی دمشق با هدف فراهم شدن زمینه برای برپایی معبد خیالی یهودیان در بیت المقدس شده است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : چرا نومحافظه‌کاران خواهان حمله به سوریه هستند؟

با گذشت بیش از دو سال از جنگ علیه سوریه، اهداف ایدئولوژیک و اعتقادی امریکا و برخی از گروههای افراطی وابسته به جناح نئومحافظه کاران متحد با "جان کری" وزیر امور خارجه آن کشور، باعث شده است تا این کشور بر حمله به سوریه اصرار داشته باشد.

به دنبال تحولات اوضاع میدانی در سوریه و تهدیدات اوباما در زمینه دخالت های نظامی در این کشور با هدف تضعیف حکومت سوریه در راستای منافع مخالفان مسلح، در محافل رسانه ای یهودیان در غرب، برخی اخبار و اسناد در حال افشا شدن است که از عامل حقیقی قصد امریکا برای حمله به سوریه پرده برمی دارد. برخلاف ادعای واشنگتن مبنی بر انجام حملات محدود علیه نظام دمشق، هدف حملات امریکا به این کشور، سرنگونی حکومت سوریه خواهد بود.

روایت های صهیونیستی در غرب درباره پیش بینی ویرانی دمشق در حال انتشار است و این پیش بینی ها باعث شده است تا گروههای مسلح مخالف دولت سوریه - حتی اگر ریش هایشان بلند باشد و ادعای مسلمان بودن کنند- به سربازانی در خدمت ساخت معبد مورد ادعای یهودیان در بیت المقدس تبدیل شوند و تردیدی نیست که همپیمانی میان القاعده و وهابیت سیاسی عربستان و گروههای به اصطلاح "جهادی" از یک سو و دولت های پیاپی آمریکا از سوی دیگر، باعث بهره برداری نهادهای یهودی این کشور در راستای دستیابی به هدفشان در زمینه برپایی مجدد معبد سلیمان در بین المقدس است. بنابراین از دیدگاه صهیونست ها، وهابیت سیاسی عربستان و گروههای تکفیری، در واقع سربازان تلمودی در اندیشه امریکایی هستند که باعث تحقق اندیشه های نهادی صهیونیسم می شوند و در این راستا می جنگند.

پایگاه یهودیان فرانسه که از مراکز نزدیک به دستگاه جاسوسی صهیونیست ها و وابسته به حزب لیکود می باشد در گزارشی از افزایش نظریات تلمودی درباره قطعی بودن ویرانی دمشق با هدف زمینه سازی ساخت معبد مورد ادعایشان خبر داد و نوشت: کافی است وضعیت جنگ در کشوری با احادیث انجیل مشابهت داشته باشد تا نظریه ها درباره پایان جهان در عهد قدیم، کتاب "اشعیا" مطرح شود که در آن به مهاجرت یهودیان از بابل و سپس بازگشت آنها و ساخت معبد اورشلیم اشاره شده است. در بخش 17 نیز آمده است: دمشق، دیگر شهر نخواهد بود بلکه به صورت کوهی از ویرانه درخواهد آمد همچنین شهرهای "عروعیر" به طور کامل تخلیه خواهد شد و مردم به اسارت درخواهند آمد و حیوانات به غنیمت برده خواهند شد و دیگر کسی وجود نخواهد داشت که باعث خوف و رعب دشمنان شود.
همچنین، افرایم از دژ بیرون رانده خواهد شد و دیگر در دمشق حکومتی نخواهد بود.

پایگاه یهودیان فرانسه همچنین می افزاید: در امریکا بسیاری از مردم طرفدار نظریه پایان جهان و پیروان کسانی هستند که به تحقق زودهنگام پیش گویی های "اشعیا" اعتقاد دارند.
"ژویل روزنبرگ" رمان نویس کتابی تحت عنوان "شمارش معکوس دمشق" را به این پیش بینی اختصاص داده که با استقبال فراوانی مواجه شده است. به نوشته "نیویورک تایمز" این کتاب مانند دو کتاب سابق دیگر وی پرفروش شده است.

به گفته پایگاه یهودیان فرانسه، "ریک سانتورم" کاندیدای سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، علاوه بر نگارش مقدمه ای برای کتاب مذکور، از روزنبرگ برای شرکت در برنامه رادیویی درباره این موضوع دعوت کرده است. همچنین روزنبرگ مهمان همیشگی مجلس سنای امریکا و فرمانداران ایالت های مختلف این کشور است تا جزئیات تحلیل های انجیلی و آینده خاورمیانه را برای آنها توضیح دهد.

این پایگاه یهودی فرانسوی در ادامه، "هال لیدنسی" را یکی دیگر از "شخصیت های انجیلی تکزاس" می نامد که در سال 2008 نوشته است: در صورتی که ویرانی دمشق باعث پایان جهان نشود، بی تردید ما را به برخورد نهایی نزدیک می کند.

این پایگاه به نقل از لیندسی مدعی شده است: براساس پیشگویی انجیل، ایران از حمله اسرائیل در امان خواهد ماند و نقش بزرگی در ائتلاف آینده "یأجوج و مأجوج" تحت رهبری روسیه ایفا خواهد کرد. این همان موضوعی است که "حزقائیل" آن را اعلام کرده است و اسرائیل هم از حمله ای که ائتلاف "یأجوج و مأجوج" علیه آن انجام خواهند داد، در امان خواهد ماند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار