نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > گزارش 
اخبار > نهادیه شدن شکنجه در رژیم آل خلیفه
 


شماره خبر :٢٤٠٤٧١ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/01/17    ا   ٠٨:٣٢

نهادیه شدن شکنجه در رژیم آل خلیفه
مسئول امور آزادی و حقوق بشر در جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: شکنجه زندانیان مساله جدیدی نیست زیرا این روش از زمان تشکیل دستگاهها امنیتی در بحرین وجود داشته و نهادیه شده است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  نهادیه شدن شکنجه در رژیم آل خلیفه

مسئول امور آزادی و حقوق بشر در جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: شکنجه زندانیان مساله جدیدی نیست زیرا این روش از زمان تشکیل دستگاهها امنیتی در بحرین وجود داشته و نهادیه شده است.

" هادی الموسوی " روز دوشنبه در مصاحبه با بیداری اسلامی ، درباره شکنجه متهمان پرونده موسوم به کشف " 5 تن مواد منفجره " گفت: اگر رژیم مدارکی برای محکوم کردن متهمان دارد، پس چرا آنها را به شدیدترین نحو شکنجه می کند و آیا آل خلیفه توجیهی برای شکنجه این متهمان دارد؟
دستگاه امنیتی بحرین 9 جوان را به اتهام آنچه آن را نگهداری 5 تن مواد منفجره و ابزارهای ساخت بمب خواند، در شهرهای حمد و سلماباد بازداشت کرده است.
الموسوی گفت: شکنجه زندانیان نشان می دهد که رژیم مدرکی برای اثبات جرم آنها ندارد و با شکنجه گری درپی وادار کردن متهمان به اعتراف کردن به " کار نکرده " است.
مسئول امور آزادیها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: دستگاه امنیتی تاکنون حتی یک بار هم مدرکی متقن برای محکوم کردن یک متهم ارائه نکرده است و فقط به شکنجه زندانیان می پردازد تا بتواند آنها را مجبور به اعتراف به کار کند که مرتکب نشده اند .
الموسوی درباره مخالفت احزاب و جمعیت های مخالف بحرینی با مشارکت وزیر دادگستری به عنوان نماینده رژیم حاکم در گفتگوها اظهار داشت: هیئت نماینده مخالفان برای تأمین منافع ملت و کشور در گفتگوهای مقدماتی پیش از برگزاری مذاکرات ملی شرکت کرد و امید داشت که این گفتگوها، جدی و نتیجه بخش باشد ولی متوجه شد که برخی طرف ها اساسا با برگزاری گفتگوی ملی واقعی و نتیجه بخش مخالف هستند.
وی افزود: وزیر دادگستری نه تنها کمکی به حل بحران نکرده است بلکه آن را تشدید می کند؛ لذا مشارکت چنین فردی در گفتگوهای ملی اعتبار این گفتگوها را زیر سؤال می برد.
الموسوی خاطرنشان کرد: رژیم همچنان معتقد به راه حل نظامی است و به سرکوب و ارعاب مردم ادامه می دهد .

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار