نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > تاکتیک جدید محور ترکی سعودی ؛ انتقال تروریست
 


شماره خبر :٥١٢٧٧٥ 

  تاریخ انتشار خبر : 1395/10/12    ا   ١٤:٢١

یک مسئول اطلاعاتی یمن فاش کرد :
تاکتیک جدید محور ترکی سعودی ؛ انتقال تروریست
یک مسئول اطلاعاتی یمن گفت: طی توافق محرمانه‌ای بین رئیس جمهور فراری یمن و آنکارا و با هماهنگی سعودی‌ها، 157 تروریست که از حلب گریخته بودند با هواپیمای ترکیه‌ای به فرودگاه عدن رسیدند تا در جبهه فرامرزی یمن مستقر شوند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : تاکتیک جدید محور ترکی سعودی ؛ انتقال تروریست

ک مسئول اطلاعاتی یمن گفت: طی توافق محرمانه‌ای بین رئیس جمهور فراری یمن و آنکارا و با هماهنگی سعودی‌ها، 157 تروریست که از حلب گریخته بودند با هواپیمای ترکیه‌ای به فرودگاه عدن رسیدند تا در جبهه فرامرزی یمن مستقر شوند.

سرلشکر محمد انور محمود البشری، یک مسئول اطلاعاتی یمن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا اظهار داشت: عربستان در پی شکست های متوالی در جبهه های داخلی و خارجی صدها تروریست و مزدور را از سوریه به یمن فرستاده است.

وی افزود: تروریست ها در اولین نوبت توسط یک هواپیمای ترکیه ای به فرودگاه بین المللی عدن رسیدند تا با به دست آوردن هر پیروزی میدانی به نفع عربستان در یمن، اعتماد آمریکا به رژیم آل سعود را بازگردانند.

البشری به نقل از منابع اطلاعاتی در استان عدن یمن تاکید کرد: قریب به یکصد و پنجاه و هفت تروریست داعش و القاعده که طی روزهای گذشته از حلب سوریه به ترکیه گریختند دیروز با یک هواپیماهای ترکیه ای به فرودگاه بین المللی عدن رسیدند.

این مسئول اطلاعاتی یمن گفت: انتقال تروریست ها به یمن در چارچوب معامله ای بین رژیم های آل سعود و ترکیه با منصور هادی انجام شده تا گروه های تروریستی تحت عنوان نیروهای مقاومت در چندین استان مستقر شوند.

البشری افزود: هواپیمای ترکیه ای متعلق به شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال بود که از فرودگاه ترکیه بلند شده و قرار بود برای انتقال ده ها نفر از زخمی های مزدوران سعودی در استان تعز و انتقال آنها برای درمان به ترکیه، خالی و بدون مسافر به فرودگاه عدن برسد اما با یکصد و پنجاه و هفت سرنشین از افراد مسلح گروه های تروریستی که از اتباع کشورهای مختلف و بیشترشان عربستانی بودند در عدن به زمین نشست.

بنا به افشاگری اخیر رسانه های یمنی، رژیم سعودی ماموریت دفاع از اراضی جنوب عربستان شامل جیزان، نجران و عسیر را به فرماندهان مزدور منصور هادی و ژنرال الاحمر فرمانده نظامی شاخه حزب الاصلاح واگذار کرده که آنها هزاران نفر از اهالی استان های جنوبی یمن را برای حفاظت از مرزهای سعودی به هر طریق تهدید و تشویقی به خدمت گرفته اند.

به گفته مسئول اطلاعاتی یمن، قرار است صدها عنصر تروریستی که از سوریه به یمن می رسند در جبهه های مختلف داخلی و فرامرزی مستقر شوند.

البشری تاکید کرد: رژیم آل سعود توافقی را با ترکیه و رهبران برجسته حزب الاصلاح یمن برای انتقال تروریست های حلب به جبهه های جنوب عربستان شامل جیزان، نجران و عسیر منعقد کرده و مراحل بعدی اعزام این تروریست ها از سوریه به یمن ادامه دارد.

رسانه های یمن هم با اشاره به خبر سرنگونی یک بالگرد آپاچی عربستان توسط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در نجران و همچنین 2 هواپیمای شناسایی سعودی از ورود سامانه دفاعی جدید به عرصه نبرد مرزی رزمندگان یمنی با اشغالگران و مزدوران سعودی خبر دادند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار