نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > بیانیه جنبش 14 فوریه بحرین درباره آیت الله شیخ نمر
 


شماره خبر :٣٨٥٦٢٣ 

  تاریخ انتشار خبر : 1393/05/17    ا   ١٠:٣٥

بیانیه جنبش 14 فوریه بحرین درباره آیت الله شیخ نمر
جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین با صدور بیانیه ای درباره هرگونه خدشه به آیت الله شیخ نمر النمر روحانی بارز شیعه عربستان که در زندانهای رژیم سعودی به سر می برد، هشدار داد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : بیانیه جنبش 14 فوریه بحرین درباره آیت الله شیخ نمر

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه خود که یک نسخه آن توسط شبکه خبری العالم دریافت شد، قصد دادگاه رژیم سعودی برای صدور حکم اعدام آیت الله نمر را به ناحق دانست زیرا وی تنها امر به معروف و نهی از منکر کرده و خواستار حقوق ملت مظلوم خود شده است و جنایات رژیم حاکم در بحرین را محکوم کرده است.

دادگاه سعودی آبانماه گذشته حکم اعدام علیه آیت الله نمر صادر کرد که با اعتراض گسترده ای در جهان اسلام روبرو شد و جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین اعلام کرد که رژیم سعودی قصد دارد حکم اعدام دیگری را علیه این روحانی در چهار روز دیگر (13 اوت) صادر کند.

این بیانیه همچنین دخالت عربستان سعودی و نیروهای موسوم به سپر جزیره در اشغال بحرین و سرکوب انتفاضه و انقلاب 14 فوریه و ارتکاب جرایم جنگی و کشتار و نسل کشی علیه ملت بحرین را محکوم کرد.

در این بیانیه با اشاره به حکم اعدام آیت الله نمر آمده است: مسئولان سعودی با این احکام ظالمانه به جنگ اعلام شده خود علیه شیعیان در جهان بویژه در منطقه الشرقیه شبه جزیره عربستان ادامه می دهند و به هیچ یک از درخواست های بین المللی و حقوقی برای متوقف کردن سرکوبگری و تروریسم خود علیه ساکنان اصلی این منطقه توجهی ندارند.

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین از جامعه بین المللی و بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد و سازمان های حقوق بشری و آزادگان و انسانهای شریف جهان به همراه مرجعیت های دینی در جهان عرب و اسلام خواست تا برای نجات جان آیت الله نمر فوری وارد عمل شوند.

این بیانیه همچنین به مسئولان سعودی درباره عواقب صدور هرگونه حکمی علیه آیت الله نمر هشدار داد و سران رژیم سعودی و دولت آمریکا و سازمان ملل را مسئول در معرض خطر افتادن جان وی دانست.

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین همچنین از مردم بحرین و ساکنان منطقه الشرقیه در احساء و قطیف و سایر کشورهای عربی و اسلامی و اعراب و مسلمان مقیم مناطق مختلف جهان خواست تا برای محکومیت صدور هرگونه حکمی علیه آیت الله نمر تظاهرات اعتراض آمیز برگزار کنند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار