نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > خاطرات تلخ دختر سوری از یک شیخ سلفی + فیلم
 


شماره خبر :٣١٢٤٧٠ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/08/05    ا   ٠٨:٤١

خاطرات تلخ دختر سوری از یک شیخ سلفی + فیلم
یک دختر سوری که به دلیل جنگ در سوریه و اقدامات گروه‌های تروریستی آواره کشور اردن شده است، ماجرای تلخ آشنایی خود را با یکی از شیوخ سلفی سعودی اینگونه تعریف می کند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : خاطرات تلخ دختر سوری از یک شیخ سلفی + فیلم

این دختر سوری به خبرنگار شبکه لبنانی "او تی وی" گفت: یک "شیخ سعودی" ابتدا به بهانه کمک به خانه ما مراجعه کرد، البته اینگونه مراجعه ها از سوی سعودی ها بسیار است. بار اول با این موضوع (ازدواج) مخالفت کردم، ولی او اصرار کرد که دوباره من را ببیند؛ بار دوم به من گفت که اوضاع سوریه بسیار بد شده و بازگشت به سوریه غیر ممکن است، و با توجه به اینکه مردی در خانه ما نیست و اوضاع بسیار سخت شده حاضر است که به عنوان یک مرد، مسئولیت ما را به عهده بگیرد.

این دختر سوری خاطرنشان کرد: این شیخ سعودی گفت که خانواده‌ام را به عربستان منتقل می کند، و از آنها مراقبت خواهد کرد.
وی با اشاره به درخواستش از این مرد سعودی برای ثبت ازواجشان، اظهار داشت: ما در سوریه برای ازدواج کاغذی را به عنوان سند می نویسیم، و من به او گفتم که باید مدرکی را امضا کنیم، ولی او طفره رفت و مدعی شد که این کار بدون مجوز ممنوع است و ممکن است که هردو به زندان بیفتیم !
این دختر سوری تأکید کرد: پافشاری من برای امضای مدرک و سندی در خصوص این ازدواج به این دلیل بود که بسیاری به من هشدار دادند که این مسأله بسیار ضروری است، ولی او تأکید می کرد که این کار غیر قانونی است.
وی ظاهر و چهره این سعودی را شبیه به سلفی‌ها توصیف کرد و گفت: درحالیکه من قبلا در سوریه ویا اردن نقاب نمی زدم، من را مجبور کرده بود که نقاب بزنم. او تهدید کرده بود که اگر کسی را از این موضوع مطلع کنم، من را تحویل پلیس می دهد، چرا که ظاهر فریبنده‌اش او را یک "شیخ بیگناه" نشان می‌داد و کسی به او شک نمی کرد.
این دختر سوری با اشاره به بدرفتاری این سلفی سعودی تأکید کرد که وی در طول این مدت به او قرص‌های ناشناخته‌ای را ‌خوراند، و به شیوه‌های مختلف او را مورد آزار و اذیت قرار داد.
این دختر سوری خاطرنشان کرد که این سعودی 3 همسر و 15 فرزند دارد، و با سوء استفاده از وضعیت معیشتی دشوارش، او را فریب داد و پس از 4 ماه زندگی اکنون در سن 20 سالگی او را طلاق داده است.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار