نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > دلیل قیام بحرینی‌ها از زبان دبیرکل جمعیت وفاق
 


شماره خبر :٣٠٨٤١٢ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/07/23    ا   ٠٧:٢٤

دلیل قیام بحرینی‌ها از زبان دبیرکل جمعیت وفاق
دبیرکل جمعیت وفاق بحرین با اشاره به مطالبات مردم این کشور، از فعالان انقلاب بحرین خواست در کنار وفاداری به ارزش های انقلاب به زندگی اجتماعی و مناسبت های دینی خود اهمیت دهند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : دلیل قیام بحرینی‌ها از زبان دبیرکل جمعیت وفاق

"شیخ علی سلمان" در پیام ویدئویی گفت: در طول سال اتفاقات دردناک و بعضا خوشایند بر ما می گذرد و اکنون که به ایام عید نزدیک می شویم به خاطر داریم که در حالتی از جنگ به سر می بریم. جنگی که خودمان انتخاب نکرده ایم و ضرورت ها بر ما تحمیل کرده است.
وی در توضیح این ضرورت ها افزود: برخورداری از حق آزادی، مقابله با استبداد و بردگی، لزوم زندگی مادران بدون ترس از جان و سرنوشت فرزندانشان، امیدواری فرزندان کشور به آینده ای روشن برای تحصیل و به دست آوردن شغل مناسب و بهره مندی از کرامت شهروندی و افتخار به کشوری که در آن رشد و نمو یافته اند از ضرورت هایی است که برای محقق کردن آن ناچار به ایستادگی هستیم.
سایت الوفاق به نقل از شیخ علی سلمان افزود: تلاش برای محقق این امور ضروری باعث شده است مردم دست به قیام بزنند. انقلاب و قیام یک ضرورت است و این ضرورت تا زمانی که تغییر رخ دهد ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد هرچند که این ضرورت ها هنوز محقق نشده است اما ایام سال با شادی ها و غم هایش نیز در حال گذر است و من از همه می خواهم با این مناسبت ها که جنبه دینی و اجتماعی دارند، همراه شوند.
دبیرکل جمعیت وفاق بحرین تاکید کرد ما باید انقلاب را در یک جنبه از زندگی مان قرار دهیم و بدون عقب نشینی آن را پیگیری کنیم و همزمان، مناسبت های دینی و اجتماعی خود را زنده نگه داریم و نیز برای خود و خانواده مان برنامه ریزی اقتصادی داشته باشیم.
شیخ علی سلمان خاطرنشان کرد: ما باید به موازین زندگی اجتماعی مانند ازدواج و تشکیل خانواده و سفر رفتن و تفریح توجه کنیم اما در عین حال شهدا و خانواده هایشان و مجروحان و افراد تحت تعقیب و تمام آسیب دیدگان از آثار انقلاب را فراموش نکنیم.
وی افزود: آنها در قلب ما جاودانند اما زندگی باید ادامه یابد. انقلاب را با یک دست و زندگی فردی را با دست دیگر اداره کنید تا خداوند تعالی پیروزی و فرج را شامل حال این ملت کند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار