نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > سرکوب و روشهای امنیتی در بحرین ادامه دارد
 


شماره خبر :٣٠٧٨٣٠ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/07/22    ا   ٠٨:١٤

سرکوب و روشهای امنیتی در بحرین ادامه دارد
عضو ارشد جمعیت الوفاق بحرین، تأکید کرد که رژیم آل خلیفه همچنان به استفاده از روش های امنیتی و سرکوبگرانه در مواجهه با اعتراضات مردم ادامه می دهد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : سرکوب و روشهای امنیتی در بحرین ادامه دارد

"احمد العلوی" در گفتگو با شبکه العالم تصریح کرد: از زمان آغاز انقلاب مردم بحرین در فوریه 2011 تاکنون، این دیدگاه امنیتی و سرکوبگرانه بر رفتار و سیاست های رژیم آل خلیفه در مواجهه با اعتراضات حاکم بوده است. به طوری که با وجود محکومیت اقدامات سرکوبگرانه مزدوران آل خلیفه علیه مردم توسط 47 کشور و سازمان حقوقی بین المللی، دستگیری ها، محاصره روستاها، سرکوب دستگیر شدگان و شکنجه آنها در زندان ها و کشتار تظاهرکنندگان همچنان ادامه دارد.
وی افزود: حکومت بحرین، به اشتباه گمان می کند که به مرور زمان مردم اراده خود را از دست داده و از اعتراضات دست برمی دارند. اما تظاهرات گسترده ای که در 27 سپتامبر گذشته برگزار شد نشان داد که ملت بحرین در اوج فعالیت و مبارزه در راه دستیابی به خواسته هایش و حضور در صحنه قرار دارد.
عضو ارشد جمعیت الوفاق بحرین اظهار داشت: همه اقدامات کنونی حکومت با هدف فرار به جلو و از طریق روی آوردن هرچه بیشتر به راه حل های امنیتی و نقض بیشتر حقوق شهروندان صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: جمعیت الوفاق و سازمان های حقوق بشری بحرین، گزارش های ماهیانه ای درباره کلیه اقدامات سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه ارایه می کنند. به طوری که این گزارش ها مستند به اعداد و ارقام و نه مواضع سیاسی هستند.
این فعال سیاسی تأکید کرد: رژیم آل خلیفه در تعامل با شهروندان، سیاست تفرقه گرایانه و اقدامات تروریستی را در پیش گرفته است و گزارش شریف بسیونی، رییس کمیته حقیقت یاب بحرین، نشان دهنده میزان نقض حقوق مردم توسط نیروهای سرکوبگر رژیم از سال 2011 تاکنون اعم از تخریب مساجد، کشتار شهروندان، سرقت و تخریب دارایی های مردم می باشد.
العلوی با اشاره به حمایت جامعه جهانی از رژیم آل خلیفه گفت: در نظام بین الملل منافع حاکم است نه ارزش های دموکراتیک و حقوق بشر. از سوی دیگر، رژیم آل خلیفه برای دستیابی به حمایت های سیاسی و دیپلماتیک به کشورهای برزگ وابسته است و این قدرت ها در زمینه سرپوش گذاشتن بر موارد نقض قوانین و حقوق بشر به این رژیم کمک می کنند و در صورت افشای این اقدامات، به طور کاملا ظاهری آن را محکوم می کنند.
عضو ارشد جمعیت الوفاق بحرین تصریح کرد: روزی خواهد رسید که همه قاتلان و شکنجه گران محاکمه شوند و ما از همه این محکومیت های ظاهری و غیر عادلانه در زمینه تحقق حقوق ملت بحرین برای برپایی یک نظام دموکراتیک استفاده خواهیم کرد.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار