نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > حال پادشاه عربستان خوب نیست
 


شماره خبر :٢٩٣٥٤٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/06/03    ا   ٢٠:٢٢

حال پادشاه عربستان خوب نیست
فعال عربستانی که با نام مستعار "مجتهد" به منبع موثقی از اخبار پشت پرده این کشور تبدیل شده، از وخامت حال پادشاه عربستان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : حال پادشاه عربستان خوب نیست

"مجتهد" امروز (یکشنبه) در صفحه تویتر خود نوشت: ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود، به علت وخامت وضعیت سلامتی بازگشت به ریاض را به تعویق انداخته است؛ وی به همین دلیل، در تشییع جنازه برادرش "مساعد بن عبدالعزیز" حضور نداشت. از این رو، پسرش "متعب بن عبدالله" خود را برای وضعیت بدتری نیز آماده کرده است.

وی افزود: به همین دلیل برخی از روزنامه ها سخنان بدون مناسبت "محمد بن نایف بن عبدالعزیز" وزیر کشور عربستان مبنی بر تأییدهای پادشاه را منتشر می کنند؛ که هدف از آن اثبات وجود و زمینه سازی برای اتفاقاتی است که ممکن است برای ملک عبدالله به وجود بیاید.
مجتهد خاطرنشان کرد: مشاهده می شود که اظهارات عجیب محمد بن نایف فقط در روزنامه ها و پایگاههای مشخصی منتشر شده است و رسانه های وابسته به متعب بن عبدالله، (پسر پادشاه) و [خالد] التویجری (رئیس دیوان پادشاهی) را نادیده گرفتند.
مجتهد تأکید کرد: از سوی دیگر گارد ملی عربستان، تحت فرماندهی متعب بن عبدالله سلاح جدیدی را برای جنگ های شهری دریافت کرده است، و متعب به همه افسران دستور فوری داده است استفاده از آن را یاد بگیرند. شاید دلیل این امر نیز، نگرانی ها درباره سلامتی پادشاه است.
مجتهد در یکی دیگر از پیامهای امروز خود در تویتر اظهارات اخیر "خالد بن طلال بن عبدالعزیز" برادرزاده پادشاه عربستان درباره حوادث مصر را سخنان به جایی دانست و گفت: وی سیسی را به کودتا علیه مشروعیت متهم کرده و بر این باور است که کمک به سیسی همزمان با مخالفت با قیام علیه پادشاه عربستان، سیاست یک بام و دو هوا است.

خالد بن طلال در جدیدترین پیام خود در تویتر هشدار داده است که موافقت با قیام علیه محمد مرسی رئیس جمهور مصر ممکن است مجوز و توجیهی برای کسانی باشد که قیام علیه ملک عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان را در سر می پرورانند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار