نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > تلاش آل خلیفه برای سرپوش نهادن بر رسوایی بزرگ
 


شماره خبر :٢٨٣٦٥٨ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/04/24    ا   ٠٩:٠٣

تلاش آل خلیفه برای سرپوش نهادن بر رسوایی بزرگ
عضو هیات رییسه جمعیت وفاق بحرین، بازداشت سه نفر از اعضای این جمعیت در جریان تحصن در شهر المقشع را تلاش رژیم آل خلیفه برای سرپوش نهادن بر شکنجه زندانیان مرد و هتک حرمت زندانیان زن دانست.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : تلاش آل خلیفه برای سرپوش نهادن بر رسوایی بزرگ

به گزارش بیداری اسلامی ، "هاشم سید سلمان" یکشنبه در گفتگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت: هدف نیروهای امنیتی بحرین از این بازداشت ها، محدود کردن آزادی های مردم است. رژیم آل خلیفه در شرایط کنونی و پس از افشای شکنجه زندانیان مرد و هتک حرمت زندانیان زن تلاش می کند تا افکار عمومی را از وقایع و رویدادهای داخل زندانهای رژیم منحرف سازد.

به گفته سلمان، علت برگزاری تحصن اخیر، هتک حرمت ریحانه الموسوی زندانی زن بحرینی از سوی نیروهای امنیتی بود که اوج پستی آنها را نشان می دهد.

 وی تصریح کرد: دبیرکل جمعیت وفاق در سخنرانی خود در راهپیمایی مردمی همبستگی با ریحانه، با لحنی تند سخن گفت و این کاملاً طبیعی بود، چرا که ریحانه به تجاوز تهدید شد تا اعضای تجمع 14 فوریه مجبور به اعتراف شوند، همچنین سایر زندانیان نیز در معرض شکنجه قرار گرفتند.  

سلمان با اشاره به تلاش آل خلیفه برای سرکوب اعضای الوفاق یادآور شد: خروج از جلسات گفت وگوی ملی مرهون تحولات جاری و توافق میان جمعیتهای معارض است. 

به گفته وی، ولیعهد از روز اول طرحی قابل قبول برای حل بحران ارائه نداد و همه شاهد بودند که چگونه نیروهای سپر جزیره، بحرین را اشغال کردند و برای شعله ور ساختن آتش جنگ داخلی در کشور تلاش نمودند. 

عضو وفاق تاکید کرد: مخالفان نه تنها از گفت وگوی ملی خارج نشدند بلکه خواستار ادامه آن هستند، اما سردمداران می دانند که شکست در گفت وگو در واقع شکست رژیم آل خلیفه است. 

وی با اشاره به اینکه ولیعهد و رژیم آل خلیفه می کوشند تا هرطور شده خواسته های مردم را اجرا نکنند، گفت وگوی ملی به شیوۀ کنونی را عقیم و بی ثمر دانست.  

سلمان در ادامه با محکوم کردن سخنان نخست وزیر که مخالفان را به "دروغ پردازی و خروج از اصول ملی" متهم کرده، افزود: این موضوع نشان می دهد که اصول واقعی مورد نظر رژیم، چیزی جز سرکوب، بستن دهانها، و اصرار بر روش های گذشته نیست و از نگاه حکام بحرین، آل خلیفه همچنان "خط قرمز" به شمار می آید.  

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار