نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > اظهارات تحریک آمیز رهبر سلفی‌های تندرو در تونس
 


شماره خبر :٢٦٣٥٨٢ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/02/30    ا   ٢٣:٣٣

خبرگزاری فرانسه
اظهارات تحریک آمیز رهبر سلفی‌های تندرو در تونس
رهبر سلفی‌های تندرو در تونس که تحت تعقیب دستگاه امنیتی این کشور است یکشنبه شب در نواری ویدیویی تاکید کرد که جنبش سلفی انصار الشریعه هرگز شکست نخواهد خورد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : اظهارات تحریک آمیز رهبر سلفی‌های تندرو در تونس

به گزارش بیداری اسلامی به نقل از خبرگزاری فرانسه، ابو عیاض رهبر جنبش سلفی انصار الشریعه تونس اعلام کرد: طرفداران این گروه به رغم اینکه رهبران آنان پراکنده هستند اما هرگز شکست نمی خورند.

ابو عیاض در نواری ضبط شده که یکشنبه شب پس از درگیری سلفی ها و نیروهای امنیتی با یکدیگر در تونس منتشر شد، این اظهارات را بیان کرد.

ابوعیاض در این نوار پنج دقیقه ای که به نظر می رسد قبل از آغاز خشونت ها ضبط شده است، اظهارات خود را خطاب به شرکت کنندگان در کنگره سالانه هواداران انصار الشریعه بیان کرد.

ابو عیاض که از سپتامبر 2012  در پی حادثه حمله به سفارت آمریکا در تونس فراری است، گفت: خدا می داند من چقدر می خواستم در این لحظات که با اراده و توکل به پروردگار صفحه ای درخشان در تاریخ کشورمان  را رقم می زنید در کنارتان باشم اما چیزی که بسیار مسرور کننده است این است که شما به همه جهان ثابت کردید که که در برابر دشمنان و کینه توزان شکست نمی خورید.

این نوار کوتاه به عنوان نطق ابوعیاض در کنگره سالیانه انصار الشریعه معرفی شده که در صفحه انصار الشریعه در پایگاه اینترنتی فیس بوک منتشر شد.

این کنگره قرار بود دیروز یکشنبه در قیروان در 150 کیلومتری جنوب تونس برگزار شود اما وزارت کشور این کنگره را ممنوع اعلام کرد.

ابو عیاض به همین مناسبت با تمسخر از دولت تونس قدردانی کرد و گفت: دین ما به ما یاد داده است که هر آنکه را مستحق شکرگزاری باشد از آن تشکر کنیم و شما امروز شایسته ترین مردم برای قدردانی هستید شما طاغوتیان حماقت هایی را مرتکب شدید چیزی که موجب شد ما دعوت به مبارزه کنیم بنابراین از حماقت شما متشکریم.

ابو عیاض که اسم واقعی وی سیف الله بن حسین است، از 2003 تا 2011 در تونس زندانی بود؛ وی قبل از دستگیری یکی از دو رهبر گروه جنگجویان القاعده ای تونس در افغانستان بود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار