نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > طرح آل خليفه براي زنده به گور كردن انقلاب بحرين!
 


شماره خبر :٢٥٩٤٥٢ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/02/23    ا   ١٠:١٧

طرح آل خليفه براي زنده به گور كردن انقلاب بحرين!
نماينده سابق جمعيت وفاق ملي اسلامي در پارلمان بحرين گفت: آل خليفه در حال اجراي طرحي براي محاصره و زنده به گور كردن انقلاب مردمي بحرين است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : طرح آل خليفه براي زنده به گور كردن انقلاب بحرين!

" جواد فيروز "  تصريح كرد: رژيم ، محاصره جنبش را با جلوگيري از حضور تظاهركنندگان و انقلابيون در منامه آغاز كرده است به طوري كه مانع برپايي تظاهرات توسط جمعيت هاي سياسي و فعالان و جوانان انقلابي در پایتخت شده و آن را منطقه تظاهرات ممنوع اعلام كرده است.

وي افزود: مزدوران رژيم در ادامه اقدامات خود در اجراي اين نقشه ، مناطق مهم نزديك پايتخت را كه جنبش مردمي در آنها فعال بود به محاصره در آوردند و در گام بعدی تلاش كردند با القاي وجود ناامني در اين مناطق حضور خود را در آن  توجيه كرده و بدين ترتيب به روستاها و خانه هاي روستاييان حمله كنند.

فيروز تاكيد كرد كه گزارش هاي بين المللي حاكي از كاربرد زور عليه مردم بي دفاع است ضمن آن كه حملات غيرقانوني به خانه هاي مردم موجب تحقير و اهانت ساكنان اين خانه هاست از اين رو سازمان هاي حقوقي بين المللي بايد براي متوقف كردن اين تجاوزها مداخله كنند.

وي با اشاره به ويران كردن چندين مسجد در بحرين گفت: مزدوران رژيم تا كنون 38 مسجد را ويران كرده اند كه در گزارش شريف بسيوني، رييس كميته حقيقت ياب بحرين، هم قيد شده است با اين وجود كه هيچ مسوولي در اين رابطه مواخذه نشد و جز موارد بسيار اندك بقيه مساجد هنوز بازسازي نشده اند.

نماينده سابق جمعيت وفاق ملي اسلامي در پارلمان بحرين تصريح كرد طبق اذعان سازمان هاي حقوقي كه از بحرين ديدن كرده اند، آزادي بيان در اين كشور روز به روز در حال زوال است چنانكه هر سخن انتقاد آميز عليه حكومت تاواني مثل سلب تابعيت و بازداشت و اتهام تروريست در پي خواهد داشت.

فيروز خاطرنشان كرد: گفتگوي حقيقي براي حل بحران در بحرين وجود ندارد زيرا در نماينده حكومت كه عامل اصلي بحران است، حضور ندارد در حالي كه معارضان خواهان مذاكره با راس هرم قدرت يعني پادشاه يا نماينده وي هستند كه چنين چيزي محقق نشده است.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار