نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > حملات سایبری در دستور کار انقلابیون بحرین
 


شماره خبر :٢٤٦١٣٨ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/01/28    ا   ٠٧:٤٩

حملات سایبری در دستور کار انقلابیون بحرین
فعال سیاسی بحرینی گفت: انقلابیون در برابر رژیم سلطه گر آل خلیفه تسلیم نمی شوند و به راه خود تا سرنگونی این رژیم ادامه می دهند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  حملات سایبری در دستور کار انقلابیون بحرین

"مهدی البحرانی" در گفت وگو با بیداری اسلامی افزود: رژیم آل خلیفه نیروهای امنیتی خود را برای مقابله با فعالیت های مردمی مسالمت آمیز، همزمان با مسابقات اتومبیلرانی فورمول-1 که هدف از آن بهبود وجهۀ آل خلیفه در جهان و القاء پایان اعتراضات مردمی در کشور است، به حال آماده باش درآورده است.

البحرانی ادامه داد: پست های بازرسی از فرودگاه بین المللی منامه تا مکان مسابقه ایجاد شده و همزمان، نیروهای امنیتی، سرکوب شهروندان را با استفاده از گلوله های ساچمه ای، پرتاب گاز اشک آور و حمله شبانه به منازل مسکونی مردم بحرین افزایش داده اند.


وی با رد این ادعای رژیم آل خلیفه که مسابقات فرمول 1 برای کمک به اقتصاد ملی است، تصریح کرد: این فعالیت ورزشی، هدیه شیخ حمد به پسرش است که هیچ درآمدی برای اقتصاد بحرین به همراه ندارد، لذا این ادعا فقط با این هدف مطرح می شود که وانمود کنند فعالیت های انقلابی مردم بحرین به اقتصاد ملی ضربه زده است.

 

فعال بحرینی خاطر نشان کرد: آمار موجود، حاکی از کسر بودجه ششصد میلیون دلاری رژیم آل خلیفه به خاطر واردات گسترده سلاح و ابزارهای سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم بحرین است. 


وی با اشاره به تهدید مردم بحرین از سوی سران رژیم آل خلیفه به زندان و جریمه نقدی به خاطر جرم هایی مانند توهین به پادشاه، تحریک علیه نظامیان و موارد مشابه، گفت: با وجود همۀ این تهدیدات، مردم انقلابی بحرین از مواضع و خواسته های مشروعشان دست برنداشته و به تظاهرات علیه این مسابقات و رژیم آل خلیفه ادامه می دهند.

 

وی با تاکید به ادامه انقلاب مردم بحرین، افزود: یک حمله الکترونیکی (حمله هکرها) مانند حمله سایبری چند روز قبل به سیستم های رایانه ای رژیم صهیونیستی، در روزهای آینده رژیم آل خلیفه را مورد هجوم قرار خواهد داد.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار