نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > اشغالگری عربستان در بحرین مردود است
 


شماره خبر :٢٣٦٥١٠ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/12/22    ا   ٠٨:٥٥

فغال سیاسی - حقوقی انگلیس:
اشغالگری عربستان در بحرین مردود است
فعال سیاسی – حقوقی انگلیسی با تاکید بر این که رژیم حاکم بر بحرین دیکتاتوری است، گفت: حضور نظامیان عربستانی در بحرین و اشغالگری سعودی ها مردود است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  اشغالگری عربستان در بحرین مردود است

فعال سیاسی – حقوقی انگلیسی با تاکید بر این که رژیم حاکم بر بحرین دیکتاتوری است، گفت: حضور نظامیان عربستانی در بحرین و اشغالگری سعودی ها مردود است.

"بروس کنت" فعال سیاسی – حقوقی انگلیسی روز دوشنبه در حاشیه نشست انقلابیون بحرینی و شخصیت های سیاسی - حقوقی بین المللی مقیم لندن که در اعتراض به اشغال بحرین توسط رژیم عربستان برگزار شد،  در گفت وگو با شبکه خبری العالم، افزود: اشغال بحرین توسط نظامیان آل سعود برای شکست انقلاب این کشور ناکام مانده است.

وی تاکید کرد: بحرینی ها خواسته هایی دارند که در منشور جهانی حقوق بشر نیز به آن اذعان شده و خواسته های آنها عادلانه و منطقی است.
"عبدالرؤوف الشایب" دبیر کل ائتلاف انقلاب 14 فوریه بحرین، نیز گفت: درهیچ یک از انقلاب های عربی سابقه ندارد که ارتش کشوری وارد کشوردیگری شده باشد و انقلابیونی را که خواهان دموکراسی و آزادی هستند، هدف قرار دهد.

وی افزود: امروز ما باید این حقیقت را برای جهانیان فاش کنیم که بحرین تحت اشغال ظالمانه ای قرار دارد و اشغالگران باید فورا این کشور را ترک کنند.

 "جواد عبدالوهاب" روزنامه نگار و فعال رسانه ای بحرینی نیز در این باره اظهار داشت: دولت انگلیس از اشغال عربستان در بحرین حمایت می کند و بر جنایات عربستانی ها در حق مردم انقلابی بحرین سرپوش می گذارد.
فعالان حقوقی و سیاسی انگلیسی شرکت کننده در این نشست اعتراض آمیز ضمن تاکید بر حمایت از خواسته های مشروع مردم انقلابی بحرین، هشدار دادند که پول هنگفت نفت در جیب رژیم آل خلیفه باعث شده که گزارش های موثق بین المللی درباره نقض آشکار حقوق بشر در بحرین بی ارزش و فاقد هرگونه تاثیر باشد.

شرکت کنندگان در این نشست در ادامه از مواضع کشورهای غربی و سیاست های این کشور ها بویژه انگلیس در قبال انقلاب مردم بحرین به شدت انتقاد کردند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار