نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > ملت بحرین برای ریشه‌کن کردن استبداد قیام کرده است/ باند آل خلیفه باید برود
 


شماره خبر :٢٣٦٤٧١ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/12/21    ا   ١٨:٣٧

جنبش یاران ۱۴ فوریه بحرین تاکید کرد
ملت بحرین برای ریشه‌کن کردن استبداد قیام کرده است/ باند آل خلیفه باید برود
جنبش یاران ۱۴ فوریه بحرین با رد گفت‌وگو با رژیم آل خلیفه تاکید کرد ملت بحرین برای ریشه‌کن کردن فساد و استبداد رژیم بحرین قیام کرده‌ است و این رژیم باید برود.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : ملت بحرین برای ریشه‌کن کردن استبداد قیام کرده است/ باند آل خلیفه باید برود

جنبش یاران 14 فوریه بحرین در نسخه ای از بیانیه خود که در اختیار بیداری اسلامی قرار گرفت، درخصوص برگزاری مراسم و تظاهرات مسالمت آمیز در سالروز اشغالگری رژیم سعودی در بحرین در 14 ماه مارس جاری و اعتصاب و نافرمانی مردم انقلابی بحرین در این روز تحت عنوان "اعتصاب کرامت2" تاکید کرد: ما همراه ملت مومن و سربلندی هستیم که شعله های انقلاب را روشن کردند. ما همراه جوانان تحول خواه و رهبران و نیروهای مخالفی هستیم که خواهان سرنگونی رژیم هستیم که پیشاپیش آنها ائتلاف جوانان 14 فوریه است تا شاهد حضور موثر در مراسم باشیم و به همه جهانیان اعلام کنیم که انقلاب بحرین برای بستن یک پیمان اشتباه دیگر (با رژیم) و فرار حمد طاغوتی (حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین) از مجازات و زیبا سازی دوباره چهره پلیدش و باقی ماندن مجدد حکومت باند آل خلیفه بوقوع نپیوسته است بلکه ما انقلاب کرده ایم تا ریشه های فساد، ظلم و استبداد آل خلیفه را ریشه کن کنیم و برای نسل های معاصر و آینده عزت، کرامت و آزادی در بحرین را - بدون حضور باند آل خلیفه و راهزنی تاریخ- تحقق بخشیم.

جنبش یاران 14 فوریه بحرین در بخش دیگری از این بیانیه مخالف خود را با گفت‌وگوهای جاری بین مخالفان و دولت این کشور و پایین آوردن سقف انتظارات انقلاب ابراز داشت و بستن "پیمان فعالیت ملی "دیگری با آل خلیفه نظیر پیمان سال 2011 میلادی را اشتباه دانست و خاطرنشان کرد که آل خلیفه علیه میثاق فعالیت ملی اول، چندی بعد از صدور آن کودتا کرد.

این بیانیه همچنین به جنایات آل خلیفه با همدستی رژیم سعودی و زندانی بودن مردم معترض و رهبران مخالف و اشغالگری سعودی رژیم در بحرین اشاره کرده است.

بحرین از دو سال پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است.

نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

شواهد سازمان‌های حقوق بشری نشان می‌دهد که شماری از معترضان زیر شکنجه شدید رژیم آل خلیفه جان خود را از دست داده یا دچار نقض عضو شده و تعدادی از زنان بحرینی نیز بر اثر استنشاق گازهای سمی در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دچار سقط جنین شده‌اند.

این درحالی است که مردم بحرین با وجود این سرکوبگری‌ها همچنان با آمدن به خیابان‌ها بر مطالبات مشروع خود در دستیابی به حقوق از دست رفته خود از جمله  اجرای عدالت اجتماعی و روی کار آمدن نظامی منتخب تاکید می‌کنند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار