نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > انقلابیون بحرین، خیابان های منامه را تسخیر می کنند
 


شماره خبر :٢٣٥٤١٥ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/12/20    ا   ٠٩:٥٨

انقلابیون بحرین، خیابان های منامه را تسخیر می کنند
انقلابیون بحرین پنجشنبه این هفته در سالروز اشغال این کشور به دست نظامیان آل سعود، تظاهراتی سراسری برگزار خواهند کرد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  انقلابیون بحرین، خیابان های منامه را تسخیر می کنند

 

به گزارش بیداری اسلامی ، پس از آغاز انقلاب بحرین در 14 فوریه سال 2011 ، تفنگداران ارتش عربستان سعودی در 14 مارس همان سال برای حمایت از نظامیان آل خلیفه این کشور را به اشغال خود درآورند؛ سعودی ها از آن زمان تاکنون نقش عمده ای در جنایات گسترده علیه مردم بی دفاع بحرین ایفا کرده اند.

هم اکنون در آستانه دومین سالگرد اشغالگری عربستان سعودی، انقلابيون بحرینی درحال برنامه ريزي براي تسخیر تمامی خيابان هاي اصلي شهر منامه پايتخت بحرين در روز 14 مارس هستند.

"سيد هادي" از انقلابيون بحريني روز شنبه در مصاحبه با شبكه خبري العالم گفت: انقلابيون بحريني به مقاومت مشروع در مقابله با رژيم اشغالگر سعودی و مزدوران بحرينس ادامه مي دهند و روز 14 مارس، روز تحول در موازنه قوا است.

این انقلابی بحرینی، اظهار داشت: پیام انقلابيون به داخل و خارج این است که به مقاومت مشروع خود ادامه مي دهند و انتخاب شيوه مناسب براي مقابله با رژيم اشغالگر سعودي و مزدوران آن را حق خود مي دانند.

سيد هادي که به طور مستقیم از طریق اینترنت و از قلب منامه با العالم سخن می گفت، اظهار داشت: مردم بحرين از ابتدا راهكار مسالمت آميز را در پيش گرفتند، اما بعد ورود  نظامیان اشغالگر سعودي به خاك بحرين وضعيت تغيير كرده است؛ آل سعود و آل خلیفه که در راس آنها "حمد" پادشاه بحرین قرار دارد، به ريختن خون مردم بي گناه بحرين و هتك حرمت زنان و جوانان اقدام كردند و از هيچ جنايتي فروگذار نكردند.

وي ادامه داد: بر اين اساس، ما " دفاع مقدس" را بنیان گذاردیم و و بر اساس تعالیم همه اديان آسماني، دفاع از خود و سرزمینمان را حق خود می دانیم.

سيد هادي تاكيد كرد: روز 14 مارس، روز مهمی براي انقلابيون خواهد بود و آنها قول داده اند كه تا آخرين نفس و تا آخرين قطره خون خود از سرزمين شان دفاع كنند و به هر قيمتي اشغالگران را از سرزمين شان بيرون كنند.

انقلابي بحريني افزود: از نيروهاي بحريني و سعودي مي خواهم كه در روز 14 مارس، در پايگاه هاي خود بمانند، زيرا در آن روز همه خيابان ها مملو از انقلابيون و در تسخیر آنها خواهد بود و و اين وضعيت شامل ميدان شهداء (اللؤلؤ) نيز خواهد شد.

سيد هادي تاكيد كرد: ميدان شهداء، جايگاه و موقعيتي نمادین براي انقلابيون دارد و ما در شرايط مناسب كه در خود زمان آن را تعیین می کنیم، به این میدان باز خواهیم گشت.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار