نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > اصابت مستقیم گلوله شبه نظامیان آل‌خلیفه به سینه 2 کودک بحرینی
 


شماره خبر :٢٢٩٧٥٢ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/12/05    ا   ١٩:١٨

اصابت مستقیم گلوله شبه نظامیان آل‌خلیفه به سینه 2 کودک بحرینی
جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه‌ای از اصابت مستقیم گلوله شبه نظامیان ر‍ژیم آل خلیفه به سینه دو کودک بحرینی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : اصابت مستقیم گلوله شبه نظامیان آل‌خلیفه به سینه 2 کودک بحرینی

به گزارش بیداری اسلامی به نقل از نشریه الجزیره العربیه، جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین امروز در بیانیه‌ای از اصابت مستقیم گلوله شبه نظامیان ر‍ژیم آل خلیفه به سینه دو کودک بحرینی در منطقه بوری در غرب شهر منامه خبر داد. در این بیانیه آمده است که تلاش برای نجات دو کودک همچنان ادامه دارد.

پزشکان اصابت گلوله به شکل خطرناک به سینه این دو کودک را تایید کردند و  وضعیت جسمی آنها نگران کننده است و جنایتکاران بدون هرگونه اقدام جدی مراجع رسمی فرار کرده‌اند.

جمعیت وفاق اشاره کرد: مجموعه موسوم به شبه نظامیان شهری وابسته به ر‍ژیم در مناطق مختلف با سلاح های پیشرفته تردد و مافوق قانون عمل می‌کنند و برای کشتن و حمله و انواع جرایم و جنایت‌ها آزادی مطلق دارند.

این بیانیه افزود: این شبه نظامیان سوار بر یک دستگاه خودروی شخصی در منطقه بوری به سمت دو شهروند تیراندازی کردند و این رفتار آنها بارها تکرار شده است. این شبه نظامیان را احیانا نیروهای امنیتی تشکیل می دهند که در پوشش غیرنظامی هستند.

براساس این بیانیه، شبه نظامیان مسلح در 31 مارس سال 2012 میلادی یک عکاس رسانه ای به نام احمد اسماعیل را هنگام عکاسی از تظاهرات مسالمت آمیز به ضرب گلوله به شهادت رساندند و آنها همچنین شهید عبدالرسول الحجیری را تا سرحد مرگ مورد ضرب و جرح قرار دادند و حمید الساری را شهید کرده و پیکرش را در محلی متروک رها کردند.

این شبه نظامیان همچنین تاکنون دهها موارد مشابه را مرتکب شده اند و مصونیت کامل دارند و از هر نوع بازخواستی مبرا معاف هستند.

بحرین از دو سال پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است.

نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

شواهد سازمان‌های حقوق بشری نشان می‌دهد که شماری از معترضان زیر شکنجه شدید رژیم آل خلیفه جان خود را از دست داده یا دچار نقض عضو شده و تعدادی از زنان بحرینی نیز بر اثر استنشاق گازهای سمی در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دچار سقط جنین شده‌اند.

این درحالی است که مردم بحرین با وجود این سرکوبگری‌ها همچنان با آمدن به خیابان‌ها بر مطالبات مشروع خود در دستیابی به حقوق از دست رفته خود از جمله  اجرای عدالت اجتماعی و روی کار آمدن نظامی منتخب تاکید می‌کنند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار