نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > هشدار عضو جمعیت اسلامی مصر درباره پیامدهای ناامنی در کشور
 


شماره خبر :٢٢٣٧٠٦ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/11/24    ا   ٠٧:٥٢

هشدار عضو جمعیت اسلامی مصر درباره پیامدهای ناامنی در کشور
یکی از اعضای شورای مشورتی جمعیت اسلامی مصر با انتقاد شدید از عملکرد ضعیف رئیس جمهور در برخورد با هرج و مرج و بی قانونی موجود، درباره کشیدن شدن کشور به سرنوشتی نامعلوم هشدار داد
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : هشدار عضو جمعیت اسلامی مصر درباره پیامدهای ناامنی در کشور

به گزارش بیداری اسلامی ، «عاصم عبد الماجد» عضو شورای مشورتی جمعیت اسلامی مصر در گفتگو با  خبرگزاری فارس ، با انتقاد تند از رئیس جمهور اظهار داشت: محمد مرسی تا حدود زیادی مسئول نابسامانی اوضاع کشور بوده و رئیس جمهور ضعیف، مشکل ساز و عامل بروز فتنه در کشور است.

وی تصریح کرد: عملکرد ضعیف دولت در اجرای قانون و مقابله با خرابکاران و هرج و مرج طلبان و نیز حامیان آنان، نابسامانی اوضاع کشور را به دنبال داشته است.

عبدالماجد تاکید کرد که عملکرد ضعیف رئیس جمهوردر برخورد با هرج و مرج و بی قانونی موجود، موجب شد کسانی که عامل بی ثباتی و ناآرامی هستند خواسته های خود را دو چندان کرده و کشور را به سمت سناریوی نامعلومی پیش ببرند که به زیان همه است تا جایی که هیچ کس از این وضعیت و تاثیر منفی آن در امان نخواهد ماند.

وی خطاب به محمد مرسی و اخوان المسلمین گفت: زمامدار ضعیف، موجب بروز فتنه خواهد بود و به میزان زیادی زمینه را برای توطئه علیه ثبات و امنیت ملی فراهم می کند به ویژه اینکه عوامل خرابکاری و کسانی که حمایت آنان را تامین می کنند همچنان به اقدامات خرابکارانه خود ادامه می دهند.

این عضو شورای مشورتی جمعیت اسلامی مصر، رئیس جمهور را به لزوم موضع گیری قوی در قبال توطئه گران فراخواند.

عبدالماجد در ادامه گفت:  تردید رئیس جمهور و در پیش گرفتن سیاست متزلزل و دست های لرزان از سوی دولت در برخورد با مسائل متعدد، زنگ خطری برای بروز فاجعه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در کشور است.

وی با تاکید بر اینکه باید قانون مصر مبتنی بر اعدام کسانی که برای سرنگونی نظام توطئه می کنند به اجرا در آید، افزود: این کاری است که سران جبهه نجات ملی اکنون به آن متوسل شده اند بنابراین باید با شمشیر قانون با آنان روبه رو شد.

عبدالماجد باردیگر بر موضع جمعیت اسلامی مبنی بر جلوگیری از خشونت تاکید کرد و اظهار داشت: مردم مخالفت خود را با خشونت و هرج و مرج و اجرای دستور کار سیاسی مشکوک اعلام کرده اند.

وی تاکید کرد: تعداد زیادی از سلفی ها و جوانان اخوانی در تظاهرات میلیونی با عنوان "جلوگیری از خشونت " شرکت خواهند کرد و این پیام آشکاری برای خشونت طلبان است.

عبدالماجد یادآور شد که جمعیت اسلامی به مشارکت حزب النور در تظاهرات و یا تحریم آن، توجهی ندارد به ویژه اینکه تلاش کرد آنان را به حساسیت وضعیت کنونی آگاه کند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار