نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > اخوان‌المسلمین اردن: دیدار شاه اردن با نتانیاهو امان را به حیاط خلوت اسرائیل تبدیل می‌کند
 


شماره خبر :٢٠٤٩٣٠ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/10/08    ا   ١٤:٣٥

با محکوم کردن دیدار محرمانه عبدالله دوم با نتانیاهو
اخوان‌المسلمین اردن: دیدار شاه اردن با نتانیاهو امان را به حیاط خلوت اسرائیل تبدیل می‌کند
بزرگترین حزب معارض اردنی ضمن محکوم کردن دیدار اخیر شاه اردن با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از دولت امان خواست جزئیات محورهای بررسی‌شده در این دیدار را اعلام کند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : اخوان‌المسلمین اردن: دیدار شاه اردن با نتانیاهو امان را به حیاط خلوت اسرائیل تبدیل می‌کند

نسخه چاپيارسال به دوستان


خبرگزاری فارس:

به گزارش  بیداری اسلامی، جریان اخوان‌المسلمین اردن که مهم ترین گروه مخالفان دولت در این کشور به شمار می‌رود، به شدت دیدار محرمانه عبدالله دوم شاه این کشور با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و از مقامات این کشور خواست تا جزئیات این دیدار را فاش کنند.

«زکی بنی ارشید» معاون دبیرکل این جماعت در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی با اعلام این موضوع گفت: امثال این دیدارها از لحاظ شکلی و محتوایی محکوم است، چرا که نتانیاهو جنایتکاری است که اردن را در عرصه‌های سیاسی و سایر ابعاد هدف قرار داده است، مسئولیت ترور خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس در اردن همچنان بر عهده شخص وی قرار دارد و وی تمامیت ارضی اردن را نقض کرده است.

بنی ارشید افزود: نتانیاهو مواضع افراطی علیه اردن و فلسطین دارد و از صاحبان ایده ایجاد وطن جایگزین برای فلسطینیها در اردن است، او چند روز قبل نسبت به سقوط رژیم های عربی و روی کار آمدن اسلامگراها در بسیاری از کشورهای عربی هشدار داده بود.

این معارض اردنی با تاکید بر انجام این دیدار، از نظام اردن خواست تا علت این دیدار مشکوک و موضوعات مطرح شده در جریان آن را توضیح دهد.

وی با اشاره به اینکه این موضوع در انتخابات داخلی سرزمین‌های اشغالی بهره‌برداری خواهد شد، گفت که این اتفاق می‌تواند اردن را به وابسته ای برای سیاست‌های اسرائیل و حیاط خلوتی برای این رژیم تبدیل کند.

«محمد الزیودی» مسئول پرونده ملی جماعت اخوان المسلمین نیز تاکید کرد که دیدارهای رسمی مقامات اردنی با طرف‌های صهیونیستی متوقف نشده است، وی این دیدارها را بر خلاف منافع کشور دانست و تاکید کرد که این در حالی است که دست‌اندازی ها به دولت و ملت اردن [از سوی رژیم صهیونیستی] هنوز متوقف نشده است.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار