نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > موساد درصدد ترور رئیس حزب الوفاء تونس است
 


شماره خبر :١٨٩٧٦٥ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/09/07    ا   ٠٧:٠٨

موساد درصدد ترور رئیس حزب الوفاء تونس است
«عبدالرؤوف العیادی» رئیس حزب «وفاء» تونس با اشاره به دریافت پیام‌های تهدید آمیز گفت: این احتمال وجود دارد که سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی (موساد) در صدد ترور من برآید.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : موساد درصدد ترور رئیس حزب الوفاء تونس است

«عبدالرؤوف العیادی» رئیس حزب «وفاء» تونس با اشاره به دریافت پیام‌های تهدید آمیز گفت: این احتمال وجود دارد که سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی (موساد) در صدد ترور من برآید.

خبرگزاری فارس: موساد درصدد ترور رئیس حزب الوفاء تونس است

به گزارش بیداری اسلامی عبدالرئوف العیادی رئیس حزب «وفاء» افزود: در پی شکایت قضایی از اسرائیل به اتهام ترور ابوجهاد یکی از رهبران فلسطینی در خاک تونس که در اواخر دهه هشتاد رخ داد، تهدیداتی مبنی بر احتمال ترور دریافت کرده است.

وی تاکید کرد که پیش از این نیز آشکارا، به ترور تهدید شده بود، در صحت این اخبار که در شبکه های اینترتی از جمله تویتر منتشر شده هیچ تردیدی ندارد، مضمون این پیام‌ها این است که موساد به دلیل شکایت قضایی او علیه اسرائیل، نقشه هایی را برای ترور وی طراحی کرده و دیگر احتمال هر سناریویی وجود دارد.

برخی روزنامه‌های تونس گزارش‌هایی را منتشر کردند مبنی بر اینکه اخیرا اسرائیل نامه امنیتی هشدار آمیزی را در صفحات تویتر و فیس بوک علیه العیادی و احتمال ترور وی منتشر کرده است.

اخیراً اطلاعاتی در توییتر منتشر شده که حاکی از احتمال ترور العیادی در پی سخنان خطرناک و جنجال برانگیزش علیه موساد و مزدوران آن در تونس است.

این در حالی است که عبدالرؤوف العیادی که از حزب کنگره جمهوری جدا شده است، برخی سیاستمدارن تونسی را که با اسرائیل رابطه نزدیکی دارند به توطئه با بیگانگان در انتشار چنین تهدیداتی متهم کرده است.

وی گفت که چندی پیش نیز نامه‌هایی را دریافت کرده بود که مضمون آن فحاشی و تهدید علنی به قتل بود زیرا وی اغلب از مسائل مهمی مانند مزدوران موساد در تونس سخن می گوید.

«عادل السمعلی» استاد دانشگاه و کارشناس سیاسی تونس در این خصوص گفت: العیادی به اظهارات جسارت آمیز علیه سران فساد شهرت دارد و در نام بردن از افراد و موضوعات به نام‌های اصلی اشاره می‌کند نه اسم‌های استعاری و سمبلیک.

العیادی همچنین پیش از این گفته بود که تونس به بستری برای سازمان‌های اطلاعاتی خارجی تبدیل شده که به منظور دور زدن انقلاب مردمی در نهادهای امنیتی این کشور نفوذ کرده اند.

وی علاوه بر این بارها از نابودی و سوزاندن مدارک رسمی تونس مبنی بر روابط اسرائیل و تونس در زمان زین العابدین بن علی، رئیس جمهور سرنگون شده این کشور سخن گفته بود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار