نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > آمریکا شبه‌نظامیان لیبی را به خدمت می‌گیرد
 


شماره خبر :١٨١٥٠٣ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/08/17    ا   ١٧:٠٤

آمریکا شبه‌نظامیان لیبی را به خدمت می‌گیرد
یک فرمانده انقلابیون سابق لیبی اعلام کرد آمریکا به دنبال به خدمت گرفتن شبه‌نظامیان لیبی به منظور آموزش آنها و تشکیل نیروی ویژه مبارزه با آنچه افراط‌گرایی در لیبی خوانده می‌شود، است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : آمریکا شبه‌نظامیان لیبی را به خدمت می‌گیرد

یک فرمانده انقلابیون سابق لیبی اعلام کرد آمریکا به دنبال به خدمت گرفتن شبه‌نظامیان لیبی به منظور آموزش آنها و تشکیل نیروی ویژه مبارزه با آنچه افراط‌گرایی در لیبی خوانده می‌شود، است.

خبرگزاری فارس: آمریکا شبه‌نظامیان لیبی را به خدمت می‌گیرد

به گزارش بیداری اسلامی، یکی از فرماندهان انقلابیون لیبی در دوران جنگ علیه رژیم قذافی فاش کرد: مقامات آمریکایی ماموریت خود در لیبی را با به خدمت گرفتن افراد و آموزش دادن به آنها در راستای آنچه مبارزه با افراط‌گرایی خوانده شده است آغاز کرده‌اند.

فتحی العبیدی به خبرگزاری رویترز گفت: ۱۱ روز پیش تیمی شامل 10 آمریکایی سفارت آمریکا در طرابلس از پادگان شبه نظامیان در شهر بنغازی دیدن کردند تا به گفت‌وگو با شبه نظامیان و بررسی به خدمت گرفتن احتمالی انها بپردازند.

وی تاکید کرد: تیم آمریکایی خود درخواست بازدید از پادگان را داده بود و ما به آنها اجازه دادیم آزادانه ماموریت خود را انجام دهند.

العبیدی گفت: اعضای تیم آمریکایی با شمار زیادی از نیروهای ما گفت‌وگو کردند و از آنها درباره سن و سابقه و قبایلشان پرس و جو کردند و می‌خواستند بدانند این شبه نظامیان پیش‌تر تحت چه آموزش هایی قرار گرفته‌اند.

فرمانده انقلابیون سابق لیبی اظهار داشت: تیم آمریکایی که لورنس بوب کاردار سفارت آمریکا در طرابلس نیز در آن عضویت دارد نظر نیروهای پادگان را درباره امنیت در لیبی جویا می‌شد و از ما خواست نزدیک به 400 نفقر از نیروهای پادگان را که بین 19 تا 25 سال سن دارند انتخاب کنیم تا به منظور عضویت در تیم نیروهای ویژه لیبی برای آموزش در داخل و یا خارج لیبی اعزام شوند.  

فتحی العبیدی فرماندهان گردان سپر لیبی است که شماری از شبه نظامیانی که از پیوستن به ارتش لیبی پس از سرنگونی رژیم قذافی سر باز زده‌اند شامل می‌شود این نیروها معتقدند در ارتش لیبی جدید همچنان نیروهایی وابسته به رژیم قذافی حضور دارند.

آمریکا به دنبال حمله یازدهم سپتامبر گذشته به سفارت کشورش در بنغازی تدابیر امنیتی برای محافظت از سفارت خود در طرابلس را شدت بخشیده است.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار