نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > ذوق‌زدگی صهیونیست‌ها از نامه مرسی
 


شماره خبر :١٧٢٤٨٦ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/07/29    ا   ١٣:٤٩

ذوق‌زدگی صهیونیست‌ها از نامه مرسی
برخی از صهیونیست‌ها که از نامه «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر به رئیس رژیم صهیونیستی ذوق‌زده شده‌اند پیشنهاد کردند که مرسی را برای دریافت جایزه صلح نوبل نامزد کنند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : ذوق‌زدگی صهیونیست‌ها از نامه مرسی

برخی از صهیونیست‌ها که از نامه «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر به رئیس رژیم صهیونیستی ذوق‌زده شده‌اند پیشنهاد کردند که مرسی را برای دریافت جایزه صلح نوبل نامزد کنند.

خبرگزاری فارس: ذوق‌زدگی صهیونیست‌ها از نامه مرسی

به گزارش بیداری اسلامی به نقل از خبرگزاری سما، ارسال نامه مرسی به «شیمون پرز» بازتاب‌های زیادی در داخل جامعه صهیونیستی داشته و بسیاری از وبلاگ‌های اسرائیلی به اظهار نظر درباره این قضیه پرداختند و در همین راستا اعضای وب سایت«سخن صلح» در فیس بوک پیشنهاد کردند که برای تقدیر از مرسی به خاطر ارسال این نامه، او را برای دریافت جایزه صلح نوبل نامزد کنند.

به گفته اعضای این وب سایت، ارسال نامه مرسی به پرز و تاکید وی بر پایبندی به روند سازش با اسرائیل، رعب و وحشتی که اسرائیلی‌ها را پس از پیروزی مرسی در انتخابات فرا گرفته بود، از بین برد.

بر اساس این گزارش، پس از پیروزی مرسی در انتخابات بسیاری از صهیونیست‌ها تصور می‌کردند که صلح بین مصر و اسرائیل دیگر به پایان رسید اما این نامه مرسی نشان داد که وی به روند سازش پایبند است.

گفته می‌شود مرسی در نامه خود به پرز وی را با عناوین «دوست عزیزم» خطاب کرده و در پایان نیز با امضای نامه آورده است که دوست وفادار شما مرسی.

در همین راستا «یاسر علی»، سخنگوی رسمی ریاست جمهوری مصر  نامه محمد مرسی به شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی را درباره تعیین «عاطف سالم» به عنوان سفیر جدید مصر در تل‌آویو تایید کرد.

وی پنجشنبه شب در نشستی خبری تصریح کرد: نامه رئیس جمهور مصر به شیمون پرز در چارچوب پروتکل مصری است که نامه‌هایی از وزارت خارجه مصر به یک شکل برای همه کشورهای جهان فرستاده می‌شود و منظور از ارسال این نامه بیان مواضع شخصی رئیس جمهور مصر نبوده است.

یاسر علی تاکید کرد: محمد مرسی در همان روزی که نامه‌ تعیین سفیر جدید مصر در سرزمین‌های اشغالی را امضا کرد، بیش از 10 نامه دیگر را به امضا رساند و بین مصر و رژیم صهیونیستی توافقنامه‌های دیگری نیز وجود دارد.

سخنگوی ریاست جمهوری مصر تصریح کرد: فرم نامه‌های دیپلماتیک موضوعی تشریفاتی و پروتکلی است و نامه‌های وزارت خارجه مصر برای تعیین سفرای جدید همگی به یک شکل بوده و هیچ کدام با دیگری تفاوتی ندارد.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار