نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > ضعف حاکمیت لیبی را ناامن کرده است/خطر قانون‌شکنان بنی‌ولید برای انقلاب
 


شماره خبر :١٧٢٤٥٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/07/29    ا   ١٠:٢٤

ضعف حاکمیت لیبی را ناامن کرده است/خطر قانون‌شکنان بنی‌ولید برای انقلاب
رئیس کنگره ملی لیبی با اذعان به تعلل و کم‌کاری حاکمیت لیبی در برقراری ثبات و امنیت کامل در این کشور عملیات نظامی در شهر بنی‌ولید را نیز در راستای مقابله با قانون‌شکنان توصیف کرد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : ضعف حاکمیت لیبی را ناامن کرده است/خطر قانون‌شکنان بنی‌ولید برای انقلاب

رئیس کنگره ملی لیبی با اذعان به تعلل و کم‌کاری حاکمیت لیبی در برقراری ثبات و امنیت کامل در این کشور عملیات نظامی در شهر بنی‌ولید را نیز در راستای مقابله با قانون‌شکنان توصیف کرد.

خبرگزاری فارس: ضعف حاکمیت لیبی را ناامن کرده است/خطر قانون‌شکنان بنی‌ولید برای انقلاب

به گزارش بیداری اسلامی به نقل از خبرگزاری «رویترز»، «محمد المقریف» رئیس کنگره ملی لیبی جمعه شب طی نطقی  از طریق تلویزیون ملی لیبی تاکید کرد: حل برخی پرونده‌های مهم لیبی به دلیل شرایط هرج و مرج، ناآرامی، فساد و ضعف در در دستگاه‌های مختلف حکومتی و رسمی به کندی صورت می‌گیرد.

المقریف اصلاح و بازسازی نظام قضایی، آشتی ملی فراگیر و عادلانه و آغاز اجرای پروژه‌های اقتصادی و اجتماعی به ویژه در مناطق دورافتاده به منظور ایجاد فرصت شغلی برای جوانان را مستلزم دستیابی کشور به ثبات و امنیت دانست.

رئیس کنگره ملی لیبی اظهار داشت: بقایای رژیم قذافی به داخل دستگاه‌های دولتی نفوذ کرده و با کسانی که به خارج از کشور فرار کرده‌اند علیه انقلاب و نهادهای قدرت آن توطئه‌چینی می‌کنند.

وی افزود: اقدامات گروه‌های خرابکار در عملیات ربایش و به اسارت گرفتن شهروندان یا مهمانان خارجی و شکنجه و چپاول آنها و پیشروی گستاخی آنها تا جایی که برای خود زندان‌های ویژه در اختیار دارند همگی نشانه ضعف و غیاب نهاد حاکمیت و سلطه در کشور است.

رئیس کنگره ملی با ابراز تاسف نسبت به کشته و زخمی شدن شماری از فرزندان ملت لیبی در جریان عملیات نظامی مرتبط با حکم کنگره ملی برای دستگیری عناصر قانون‌شکن تاکید کرد: این گونه حوادث ناشی از تعلل در  برخورد با قانون‌شکنان با وجود گذشت بیش از یک سال از انقلاب لیبی است.

محمد المقریف تاکید کرد: برخی مناطق لیبی هنوز به طور کامل پاکسازی نشده است و تشکیل نیروهای مسلح ملی و دستگاه‌های امنیتی نیز به کندی صورت می‌گیرد و همچنان به طور غیرقانونی سلاح در دست شهروندان است و انقلابیون سابق هنوز در دستگاه‌های امنیتی و یا دولتی کشور جذب نشده اند و به امور مجروحین انقلاب و افراد نیازمند نیز به طور مناسب رسیدگی نمی‌شود.

محمد المقریف ادامه داد: متاسفانه شهر بنی ولید نیز به پناهگاه شمار زیادی از قانون شکنان و دشمنان انقلاب و مزدوران تبدیل شده است.

رئیس کنگره ملی لیبی گفت: عملیات نظامی کنونی در منطقه بنی ولید، شهروندان آن را هدف قرار نداده بلکه  افراد تحت تعقیب و متهمان را که بین مردم نفوذ کرده اند هدف قرار داده است.

وی تاکید کرد: این حمله را یک قبیله یا ساکنان یک منطقه انجام نمی دهند و غیرنظامیان بی‌دفاع هدف قرار نمی گیرند بلکه افراد مسلح که علیه دولت سلاح به دست گرفته اند هدف این حمله هستند

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار