نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > انصار الشریعه: لیبی جهنمی برای نیروهای آمریکایی خواهد بود
 


شماره خبر :١٦٠٠٨٨ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/06/29    ا   ١٤:٥٤

انصار الشریعه: لیبی جهنمی برای نیروهای آمریکایی خواهد بود
رهبر یکی از گروه‌های مسلح حامی دولت در لیبی گفت: در صورتی که آمریکا کشته شدن مشکوک سفیر خود در بنغازی را بهانه‌ای برای دخالت نظامی قرار دهد، مردم لیبی کشورشان را جهنمی برای نیروهای آمریکایی خواهند کرد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : انصار الشریعه: لیبی جهنمی برای نیروهای آمریکایی خواهد بود

رهبر یکی از گروه‌های مسلح حامی دولت در لیبی گفت: در صورتی که آمریکا کشته شدن مشکوک سفیر خود در بنغازی را بهانه‌ای برای دخالت نظامی قرار دهد، مردم لیبی کشورشان را جهنمی برای نیروهای آمریکایی خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: انصار الشریعه: لیبی جهنمی برای نیروهای آمریکایی خواهد بود

به گزارش بیداری اسلامی، «یوسف جهانی»، یکی از رهبران گردان انصار الشریعه در شهر بنغازی لیبی به خبرگزاری «رویترز»‌ گفت: در صورتی که ارتش آمریکا در اقدامی تلافی‌جویانه کار احمقانه مرتکب شده و دخالت نظامی در لیبی داشته باشد همه مردم لیبی به دفاع از کشورشان قیام می‌کنند.

وی تاکید کرد: گردان انصار الشریعه در زمان درگیری داخلی سال گذشته لیبی در برابر نیروهای قذافی و در دفاع از ملت لیبی قیام مسلحانه داشته است اما به دنبال درگیری با آمریکا نیست و هیچ گونه دخالتی در کشته شدن سفیر آمریکا در شهر بنغازی نداشته است.

جهانی گفت: در صورتی که یک نظامی آمریکا نه به دلیل حفاظت از سفارتخانه بلکه به دلیل تکرار حوادث عراق و افغانستان در لیبی وارد این کشور شود همه گردان‌های مسلح حامی دولت لیبی و همه مردم این کشور اختلافات خود را کنار گذاشته و برای دستیابی به هدفی واحد و آن حمله به آمریکا و آمریکایی‌ها با یکدیگر متحد می‌شوند.

رهبر گردان انصار الشریعه گفت: رهبران بلندپایه یگان‌های شبه نظامی حامی دولت لیبی انصار الشریعه را در کشته شدن سفیر آمریکا بی‌تقصیر دانسته‌اند و در جمع 50 بازداشتی مظنون به دست داشتن در حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی حتی یک نفر از گردان انصار الشیعه حضور ندارد.

جهانی کشتار چهار آمریکایی را غیرقابل قبول خواند و گفت آنها جرمی مرتکب نشده بودند اما اگر آمریکا از این حادثه بهانه‌ای برای حمله به لیبی درست کند این کشور را جهنمی برای نیروهای آمریکایی خواهیم کرد.

رهبر انصار الشریعه ادامه داد: سیاست آمریکا مسئول عواقب ساخت فیلم موهن است و آمریکا باید بیش از این به تعصب مسلمانان بر روی نمادهای دینی خود آگاه می‌بود.

وی همچنین تاکید کرد: انصار الشریعه تا زمانی که یگان‌های نظامی دولت از بازماندگان رژیم قذافی پاکسازی نشود سلاح خود را زمین نمی‌گذارد.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار