نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > فعالیت‌ ۳۰۰ عنصر موساد در تونس
 


شماره خبر :١٥٥٧٩٨ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/06/19    ا   ٠٩:٣٥

«عبد الرؤوف العیادی» در گفت‌وگو با فارس خبر داد
فعالیت‌ ۳۰۰ عنصر موساد در تونس
عضو مجلس موسسان تدوین قانون اساسی تونس از فعالیت مزدوران «موساد» در این کشور تحت پوشش ایجاد بنگاه‌ها و موسسات و طرح‌های اقتصادی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : فعالیت‌ ۳۰۰ عنصر موساد در تونس

عضو مجلس موسسان تدوین قانون اساسی تونس از فعالیت مزدوران «موساد» در این کشور تحت پوشش ایجاد بنگاه‌ها و موسسات و طرح‌های اقتصادی خبر داد.
خبرگزاری فارس: فعالیت‌ ۳۰۰ عنصر موساد در تونس

به گزارش بیداری اسلامی ، چندی است که خبرهایی درباره فعالیت شبکه‌های سازمان اطلاعات و جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به «موساد» در تونس پس از انقلاب و نفوذ آنها در دستگاه‌ها و نهادهای دولتی این کشور به ویژه نهادهای تصمیم‌گیری آن منتشر می‌شود.

اولین بار «عبد الرؤوف العیادی»، عضو مجلس موسسان تدوین قانون اساسی این خبر را فاش کرد تا خیلی زود تمام خبرگزاری‌های جهان آن را مخابره و منتشر کنند.

العیادی از حزب «کنفرانس برای جمهوری»، دومین حزب بزرگ ائتلاف کننده با جنبش اسلامگرای النهضه در دولت این کشور  است که از دولت جدا شده و بنیانگذار جنبش «وفا» تونس به شمار می‌آید.

وی این باره گفت که مسئولان ارشد وزارت کشور تونس به وی تاکید کرده‌اند که هم اکنون 300 مزدور موساد در کنار دیگر عناصر سرویس‌های اطلاعاتی رژیم‌های عربی در تونس فعالیت می‌کنند.

در این راستا خبرگزاری فارس دیدار و گفت‌وگویی با این سیاستمدار تونسی انجام داده است تا از واقعیت امر و صحت اخبار منتشره در این‌باره اطمینان حاصل کند.

العیادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تونس تاکید کرد که عناصر و مزدوران موساد از زمان حاکمیت «زین العابدین بن علی»، دیکتاتور مخلوع تونس در این کشور فعالیت داشته و این موضوعی است که بر هیچ کس پوشیده نیست و همه می‌دانند که بن علی چه روابط عمیق و گسترده‌ای با رژیم صهیونیستی داشته است و پس از انقلاب تونس نیز مدارک و اسناد بیشمار خطرناکی به دست آمد که وجود این رابطه را به اثبات می‌رساند.

وی درباره نحوه به دست آمدن این اسناد گفت: این اسناد از آرشیو «یاسر عرفات»، رئیس سابق تشکیلات خود گردان فلسطین در دهه هشتاد به دست آمد، به همین دلیل با پیروزی انقلاب تونس و سرنگونی رژیم بن علی اسرائیل به شدت از به خطر افتادن منافع خود در این کشور احساس خطر کرد.

عبد الرؤوف العیادی در ادامه سخنان خود گفت: اسرائیل از زمان پیروزی انقلاب تونس تاکنون تمام تلاش خود را به کار بسته است تا مانع تحقق اهداف این انقلاب شود.

وی افزود: مزدوران موساد هم اکنون تحت عناوین مختلف مانند ایجاد بنگاه‌ها و موسسات اقتصادی و اجرای طرح‌های اقتصادی و دایر کردن کافی نت‌ها، در تونس فعالیت می‌کنند، اما برنامه‌‌ها و طرح‌های جاسوسی و اطلاعاتی خود را به اجرا می‌گذارند.

العیادی گفت: در این میان دست‌های خارجی وجود دارد که از این مزدوران و فعالیت‌های آنها در تونس حمایت می‌کنند، به همین دلیل ما اعتقاد داریم باید پرونده تحقیقات مفصل و گسترده‌ای در این‌باره گشوده و حقایق به اطلاع مردم تونس رسانده شود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار