نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > عصبانیت صهیونیست‌ها از سفر مرسی به تهران همچنان ادامه دارد
 


شماره خبر :١٥٣٥٦٧ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/06/12    ا   ١٨:٣٦

عصبانیت صهیونیست‌ها از سفر مرسی به تهران همچنان ادامه دارد
با گذشت سه روز از سفر رئیس جمهور مصر به تهران، رسانه های صهیونیستی همچنان قادر به کنترل خشم خود از این دیدار نیستند و اظهارات توهین آمیزی علیه مرسی مطرح می کنند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : عصبانیت صهیونیست‌ها از سفر مرسی به تهران همچنان ادامه دارد

با گذشت سه روز از سفر رئیس جمهور مصر به تهران، رسانه های صهیونیستی همچنان قادر به کنترل خشم خود از این دیدار نیستند و اظهارات توهین آمیزی علیه مرسی مطرح می کنند.

خبرگزاری فارس: عصبانیت صهیونیست‌ها از سفر مرسی به تهران همچنان ادامه دارد

به گزارش بیداری اسلامی، روزنامه معاریو نیز که مانند دیگر رسانه های صهیونیستی همچنان از برگزاری اجلاس سران عدم تعهد در تهران عصبانی است، گفت که شرکت 120 کشور از جمله مصر در ایران اقدام بسیار عجیبی بود. این روزنامه با ابراز خشم خود نوشت که کنفرانسی که مدعی است که کشورهای عدم تعهد را در بر می گیرد، جانبداری خود را به ایران که باید به علت فعالیت های هسته ای خود مورد تحریم قرار گیرد را نشان داد.

این رونامه در مطالبی توهین آمیز مدعی شد که محمد مرسی رئیس جمهور مصر به خوبی به حد و مرز خود آشناست، چرا که به  اموال آمریکایی و حمایت های غربی نیاز دارد و می داند که در صورت عمل بر خلاف منافع ملت مصر، ممکن است علیه وی انقلاب کنند.

«لیلیخ سیجان» نویسنده این مقاله که خواسته های مردم مصر را در حد نان پائین آورد در مقاله ای توهین آمیز با ادعای اینکه مصری ها از انقلاب خود به دنبال گردشگری ، اقتصاد ، لقمه نان و زندگی در رفاه هستند، افزود: مرسی به خوبی می داند که برای راضی کردن رأی دهندگان حد و مرزهایی وجود دارد و نمی‌توان مسایل را به آنها تحمیل کرد، چرا که ملت مصر ثابت کرد که می‌تواند فرماندهی انقلاب را در دست داشته باشد و نظامی را که تمایلی به آن ندارد را ساقط کند.

 این نویسنده صهیونیست در عین حال اشاره ای نکرد، چیزی که مردم مصر را به خیابان‌ها کشاند، احساس عدم کرامت و وابستگی به آمریکا و رژیم صهیونیستی بود و همین وابستگی الان هم اگر ادامه پیدا کند ممکن است آنها را علیه دولت های دموکراتیک فعلی نیز بشوراند.

 

به عقیده تحلیلگران سیاسی، تغییر موضع مصر پس از مبارک بیش از بیش موجبات نگرانی سران اسرائیلی را فراهم کرده است.

مرسی در سخنان خود در اجلاس تهران خواستار تغییر و اصلاح ساختار شورای امنیت، حمایت از آرمان ملت فلسطین و مقاومت آنان در برابر اشغالگری صهیونیست شد و در واقع با این موضع گیری از ملت فلسطین و مبارزات مشروع وی علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی حمایت کرد؛ موضع گیری که به مذاف سران اسرائیلی خوش نیامد.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار