نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > هماهنگی‌های محرمانه قطر، ترکیه و عربستان برای حذف آرمان فلسطین
 


شماره خبر :١٤٩٣٤١ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/05/25    ا   ٠٠:٠٧

هفته نامه المنار گزارش داد
هماهنگی‌های محرمانه قطر، ترکیه و عربستان برای حذف آرمان فلسطین
مثلث عربستان سعودی، قطر و ترکیه در راستای هماهنگی با رژیم صهیونیستی برای حذف آرمان فلسطین ماه آینده میلادی مجموعه دیدارهایی را با صهیونیست‌ها برگزار می‌کنند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : هماهنگی‌های محرمانه قطر، ترکیه و عربستان برای حذف آرمان فلسطین

مثلث عربستان سعودی، قطر و ترکیه در راستای هماهنگی با رژیم صهیونیستی برای حذف آرمان فلسطین ماه آینده میلادی مجموعه دیدارهایی را با صهیونیست‌ها برگزار می‌کنند.

خبرگزاری فارس: هماهنگی‌های محرمانه قطر، ترکیه و عربستان برای حذف آرمان فلسطین

به گزارش بیداری اسلامی به نقل از هفته نامه المنار فلسطین، در حالیکه نیروهای نظامی صهیونیستی عملیات شهرک سازی خود را به همراه یهودی سازی مقدسات اسلامی در قدس و تجاوز به فلسطینی‌ها در سایه سکوت محض عربی و بین المللی ادامه می دهند، مثلث شر وابسته به این رژیم شامل عربستان سعودی، قطر و ترکیه به دنبال ایجاد روشی برای از بین بردن آرمان فلسطین هستند و می‌خواهند بر اساس اراده آمریکا و اسرائیل آن را از آرمان اصلی مسلمانان حذف کنند. این روش با پروژه غربی و صهیونیستی در سوریه تکمیل می شود و به این صورت این مثلث رأس عملیاتی خواهد بود که برای آماده سازی منطقه برای پروژه موسوم به خاورمیانه جدید طراحی شده است.

این هفته نامه فلسطینی با افشای توطئه های این مثلث شوم تاکید می‌کند که اطلاعاتی که پیشتر نیز منتشر شده است، نشان می دهد که حاکمیت عربستان سعودی و قطر به صورت محرمانه هماهنگی هایی را با رژیم صهیونیستی برای از بین بردن آرمان فلسطین داشته‌اند و این موضوع با همکاری و ترتیبات اتخاذ شده از سوی حزب عدالت و توسعه در ترکیه به ریاست رجب طیب اردوغان بوده است. وی تاکید کرد که این هماهنگی ها یکی از نتایج توطئه‌های غربی علیه سوریه بوده است، توطئه ای که تمام کسانی که اتفاقات سوریه را دنبال می کنند، می دانند که هدف اساسی آن از بین بردن محور مقاومت و تخریب ستون‌هایی است که همچنان در برابر طمع ورزی های غرب و اسرائیل در منطقه ایستاده است.

این راهکار از سوی دوحه و ریاض مورد حمایت و بازار گرمی قرار گرفته و آنها به رژیم صهیونیسیتی وعده داده اند که با حمایت های آنکارا در مرحله آینده در این راستا وارد عمل شوند.

بر اساس این گزارش مثلث شوم ذکر شده از اوضاع منطقه عربی و جنگ علیه محور مقاومت در این راستا استفاده می کند، بویژه اینکه نشانه های زیادی وجود دارد که از احتمال بروز درگیری‌های نظامی خبر می‌دهد و طبق آن اسرائیل با همکاری رژیم‌های مذکور در یک یا چند جبهه منطقه وارد آن خواهد شد.

از سوی دیگر ناظران اعتقاد دارند که با وجود وابستگی مطلق این محور شر به اراده آمریکا و سیر در مسیر خواسته های واشنگتن انتشار چنین اخباری عجیب نیست، چرا که نشانه های واضحی وجود دارد که فاش می کند این کشورها در هدف قرار دادن سوریه دست دارند و همچنین شکی نیست که آنها امروز این آمادگی را دارند که به صهیونیست ها و آمریکایی ها فرصت کامل برای پیاده کردن توطئه های خود در منطقه را داده باشند، بویژه اینکه این محور اتحادیه عرب را نیز به سرقت برده و شهروندان عربی را سرگرم تحولاتی کرده‌اند که در کشورهای خود آنها به وقوع می پیوندد.

این گزارش در تشریح توطئه حذف آرمان فلسطین به اظهارات یک دیپلمات آگاه اشار می کند که در پایتخت یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس با یک مسئول صهیونیست دیدار کرده؛ او از زبان این مسئول صهیونیست می گوید که وی به همراه تعدادی از شخصیت های صهیونیست شرکت کننده در مذاکرات اسرائیل و طرف فلسطینی در سالهای اخیر دعوت نامه هایی را از کشورهای خلیج فارس دریافت کرده اند. این مقام مسئول کشورهای مذکور را با عنوان کشورهای نزددیک به ایهود باراک وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نام برده و می نویسد که آنها نیز به دنبال مانع تراشی در روند سازش با فلسطینی ها هستند.

بنا بر اظهارات این مسئول صهیونیست زمان این دیدارها در هفته اول ماه آینده میلادی خواهد بود، اما مکان آن به علت محرمانه بودن دیدارها و ممانعت از درز اخبار دیدارها اعلام نشده است، این دیدارها قرار است در 15 ماه آینده میلادی به علت آغاز اعیاد یهودی موقف شود، البته به شرطی که در این دیدارها توافق در زمینه موعد از سر گیری نشست ها در طول اکتبر آینده صورت پذیرد.

این اطلاعات نشان می دهد که رژیم های حاشیه خلیج فارس وابسته به اراده آمریکا واسرائیل هستند و می خواهند راه را برای ایجاد و پذیرش طرح‌های سازشکارانه و تسلیم کننده باز کنند، این کشورها همچنان به عنوان نمادهای واپس گرایی عربی مطرح هستند و با توطئه های خود علیه آرمان های امت اسلامی آنها را به این اوضاع گرفتار کرده‌اند، آنا در طول دهه های گذشته تمامی افرادی که از این آرمان حمایت کرده اند را ساکت کرده اند تا تنها ملت فلسطین باشند که در برابر توطئه های دشمنان پایداری کنند و شعار عدم تسلیم شدن و کوتاه نیامدن در برابر توطئه های جهان عرب برای حذف آرمان فلسطین را سر دهند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار