نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > ادامه اعتراضات شهروندان اردنی در چهارمین جمعه ماه رمضان
 


شماره خبر :١٤٧٨٠٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/05/20    ا   ١٩:٢٨

ادامه اعتراضات شهروندان اردنی در چهارمین جمعه ماه رمضان
فعالیت‌های اعتراضی شهروندان اردنی در چهارمین جمعه از ماه مبارک رمضان ادامه دارد ولی دولت این کشور همچنان نسبت به خواسته‌های ملت بی تفاوت است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : ادامه اعتراضات شهروندان اردنی در چهارمین جمعه ماه رمضان

فعالیت‌های اعتراضی شهروندان اردنی در چهارمین جمعه از ماه مبارک رمضان ادامه دارد ولی دولت این کشور همچنان نسبت به خواسته‌های ملت بی تفاوت است.

خبرگزاری فارس: ادامه اعتراضات شهروندان اردنی در چهارمین جمعه ماه رمضان

به گزارش بیداری اسلامی، شهرهای مختلف اردن در چهارمین جمعه از ماه مبارک رمضان پس از اقامه نماز جمعه شاهد برگزاری تظاهرات شهروندانی بود که خواستار تحقق فوری اصلاحات سیاسی و اقتصادی در کشور و لزوم مبارزه با فساد و مفسدان شدند.

در استان کرک (جنوب اردن)، صدها تن از شهروندان با برگزاری تظاهرات اعتراضی پس از اقامه نماز جمعه خواستار تحقق فوری مطالبات شهروندان شدند.

در این تظاهرات که "تا تحقق اصلاحات مصرانه ایستاده ایم" نام داشت، مشارکت کنندگان خواستار تحقق فوری و کامل اصلاحات در کشور و توقف هدر دادن سرمیاه های کشور به نام خصوصی سازی شدند.

علاوه بر این تظاهرات، تعداد دیگری از شهروندان نیز با برگزاری تظاهراتی در منطقه مزار جنوبی، خواستار مبارزه با فساد و تحت پیگرد قرار دادن عاملان فساد در کشور شدند.

شهروندان کرک همچنین اعلام کردند که امشب پس از اقامه نماز عشاء در برابر ساختمان استانداری، به دلیل بی توجهی دولت به خواسته های ملت تحصن خواهند کرد.

در شهر طفیله نیز که از آغاز اعتراضات به طور مستمر شاهد فعالیت های ضد دولتی بوده، صدها تن از شهروندان با برگزاری تظاهراتی با نام "جمعه سکوت"، خواستار توجه نظام به مطالبات شهروندان شدند.

تظاهرات کنندگان با تجمع در برابر ساختمان استانداری طفیله، اعلام کردند که تا تحقق کامل خواسته هایشان به فعالیت های اعتراضی ادامه خواهند داد.

در منطقه شوبک نیز جوانان این منطقه با برگزاری تجمع اعتراضی تحت عنوان "جمعه سکوت" در برابر مسجد تقوی، ضمن سر دادن شعارهای ضد دولتی، خواستار تحقق فوری شهروندان شدند.

تصویب قانون جدید انتخابات، برکناری دولت، تشکیل دولت منتخب مردمی، توقف تاراج اموال ملت به نام خصوصی سازی و واگذاری قدرت به ملت از جمله خواسته های شهروندان شوبک بود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار