نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > جنایتکاران علیه ملت یمن در حال رسوا کردن یکدیگرند
 


شماره خبر :١٤٤٣٣٣ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/05/11    ا   ١١:١٣

یکی از رهبران سیاسی حوثی‌ها در گفتگو با فارس
جنایتکاران علیه ملت یمن در حال رسوا کردن یکدیگرند
رئیس بخش اطلاع رسانی شورای سیاسی حوثی‌ها تاکید کرد جنایتکاران رژیم سابق یمن در حال رسوا کردن یکدیگرند و همگی باید محاکمه شوند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : جنایتکاران علیه ملت یمن در حال رسوا کردن یکدیگرند

 رئیس بخش اطلاع رسانی شورای سیاسی حوثی‌ها تاکید کرد جنایتکاران رژیم سابق یمن در حال رسوا کردن یکدیگرند و همگی باید محاکمه شوند.

خبرگزاری فارس: جنایتکاران علیه ملت یمن در حال رسوا کردن یکدیگرند

به گزارش بیداری اسلامی سید "ضیف الله الشامی"، رئیس بخش اطلاع رسانی شورای سیاسی حوثی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا درباره اظهارات علی عبدالله صالح، دیکتاتور سابق یمن مبنی بر اینکه عامل جنگ علیه حوثی ها نبوده است گفت: اظهارات علی عبدالله صالح حرف جدیدی نیست وی می خواهد همان گونه که طرف های دیگر درگیر در این جنگ خود را تبرئه می کنند، خود را بی گناه بداند.

طراحان جنگ‌های صعده می‌خواهند خود را تبرئه کنند

وی تاکید کرد: طرف های درگیر در جنگ صعده اکنون به دنبال شکست مفتضحانه ای که در همه سطوح از حوثی ها خورده اند، خود را ضعیف و ناتوان می بینند آنها پیش از این و همچنان به سیاست های آمریکا دل بسته بودند و هر کدام از آنها می خواهد خود را از این جنایات تبرئه کند و طرف دیگر را عامل جنگ صعده معرفی کند.

الشامی افزود: بنابراین علی عبدالله صالح دشمنان امروز خود را که دیروز پشتیبانش در ارتکاب جنایات علیه ملت یمن بودند مورد اتهام قرار می دهد و آنها نیز می خواهند خود را از جنایاتی که مرتکب شدند و در آن شرکت داشتند، تبرئه کنند و می خواهند مردم یمن آنها را افرادی شریف و پاک به حساب آورند.

وقت آن رسیده جنایت‌ها آشکار شود

رئیس بخش اطلاع رسانی شورای سیاسی حوثی ها گفت: اکنون زمان آشکار شدن واقعیت ها است همه اینها جنایتکارند و در همه جنایات کوچک و بزرگی که علیه ملت یمن صورت گرفت شریک بودند اینها مردم را نابود و حقوقشان را نقض کردند.

ضیف الله الشامی درباره اینکه آیا اظهارات صالح تحت فشارهای خارجی بوده است، افزود: این بعید نیست طرف های خارجی همچنان بر سران رژیم سابق اعمال فشار دارند آمریکایی ها می خواهند در یمن نقش ایفا کنند آنها می خواهند علی عبدالله صالح بماند همان گونه که می خواهند شرکای وی کسانی که امروز تلاش می کنند که در حکومت چهره پاکی از خود نشان دهند، باقی بمانند.

این مقام حوثی های یمن اظهارداشت: آمریکا می‌خواهد از هر کدام اهرم فشاری علیه دیگری درست کند تا ملت یمن تحت سیطره توطئه های آمریکا باشند و کشورمان سرسپرده آمریکا و عربستان باشد.

الشامی در پایان گفت: برخی طرف‌ها در یمن می خواهند به آمریکایی‌ها امتیاز بدهند تا وفاداری خود را به آنها ثابت کنند اگر چه به ضرر ملت مصر باشد اما ما به حول و قوه الهی نخواهیم گذاشت.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار