نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > ناامیدی اردنی ها از دولت و پارلمان
 


شماره خبر :١٢٨١٨٣ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/04/03    ا   ٢١:١٠

ناامیدی اردنی ها از دولت و پارلمان
عضو كميته اجرایي حزب جريان ملي اردن، با اشاره به خستگی مردم این کشور از بازی های دولت و پارلمان، مردم را بازیچه ای در دستان دولتهای متعدد این کشور دانست.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : ناامیدی اردنی ها از دولت و پارلمان

عضو كميته اجرایي حزب جريان ملي اردن، با اشاره به خستگی مردم این کشور از بازی های دولت و پارلمان، مردم را بازیچه ای در دستان دولتهای متعدد این کشور دانست.

به گزارش بیداری اسلامی"جمال الضمور" روز شنبه در مصاحبه با شبكه خبري العالم، گفت: مجلس نمايندگان به درخواست دولت، قانون جديد انتخابات را تصويب كرد و اين قانون اميد مردم را نااميد كرد؛ ما اميدوار بوديم كه برخي از مواد قانون اساسي اصلاح شود، اما آنچه اتفاق افتاد عقب نشيني از تغییر و اصلاح است كه نشان می دهد دولت برای تحقق مطالبات مردم و گروه هاي سياسي هیچ اراده ای ندارد.

وی با تاکید بر اینکه امیدی برای بهبود وضعیت کشور وجود ندارد، مجلس نمایندگان این کشور را مسئول اصلي وخامت وضعيت مردم دانست و گفت دولت هاي مختلف اردن دلسوزتر از مجلس براي مردم بودند.

الضمور با اشاره به اینکه مجلس اردن نشانه هاي مجلس واقعي را ندارد، تصریح کرد: این مجلس لكه ننگي براي اردن است و اقدامي براي رفع مشكلات مردم انجام نمي دهد؛ دولت هاي اردن نيز پس از مدت كوتاهي فعاليت منحل مي شوند و نمي توانند برنامه هاي خود را اجرا كنند.

این فعال سیاسی اردنی با بیان اینکه بودجه كشور با اعانه هاي كشورهاي دیگر فراهم مي شود خاطرنشان کرد: قانون اساسي اردن پادشاه را مسئول عواقب فرمانها و رفتارهايش نمي داند و دولت ها متحمل عواقب دستورات مكتوب و شفاهي پادشاه هستند؛ كسي كه نمي تواند اقدامي براي مردم انجام دهد و از اختيارات لازم براي حل مشكلات آنها برخوردار نيست، چرا بايد متصدي سمت نخست وزيري شود؟

الضمور گفت: نخست وزير به جاي حل ريشه اي مشكلات مردم، جيب هاي بي پول آنها را خالي تر مي كند و اين يعني نااميدي كامل مردم از دولت؛ لذا مردم حق دارند كه دولت هاي ناكارآمد و جاه طلب را محاكمه كنند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار