نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > رهبر الحوثی: سعودی‌ها برای تجاوزی جدید به یمن آماده شدند
 


شماره خبر :١٠٥٣٠٢ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/02/17    ا   ١١:٥٠

رهبر الحوثی: سعودی‌ها برای تجاوزی جدید به یمن آماده شدند
رهبر حوثی‌های یمن با صدور بیانیه‌ای از آماده شدن سعودی‌ها برای بازکردن جبهه جدیدی علیه نقاط شمالی یمن با همکاری مزدوران یمنی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : رهبر الحوثی: سعودی‌ها برای تجاوزی جدید به یمن آماده شدند

رهبر حوثی‌های یمن با صدور بیانیه‌ای از آماده شدن سعودی‌ها برای بازکردن جبهه جدیدی علیه نقاط شمالی یمن با همکاری مزدوران یمنی خبر داد.

خبرگزاری فارس: رهبر الحوثی: سعودی‌ها برای تجاوزی جدید به یمن آماده شدند

دفتر اطلاع‌رسانی "عبدالملک بدرالدین الحوثی" رهبر حوثی‌های یمن با صدور بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفت، از آماده شدن سعودی‌ها برای باز کردن جبهه جدیدی علیه حوثی‌ها خبر داد.

در این بیانیه آمده است: در چارچوب تلاش‌های خصمانه‌ای که تحت نظارت و با تامین مالی رژیم سعودی علیه اراضی یمنی صورت می‌گیرد و پس از دیدارهای زیادی که طی چند هفته گذشته میان مزدوران و اجیرشدگان یمنی و مقامات سعودی صورت گرفت، زمینه برای تجاوز جدید سعودی‌ها علیه منطقه "کحلان الشرف" از طرف وادی "غامس" در استان "حجة" فراهم شده است. همانگونه که اکنون در "کتاف" و "مستبا" در منطقه "عاهم" جریان دارد.

بر اساس این بیانیه، این اقدامات تحریک آمیز در چارچوب تجاوزهای مرزی عربستان سعودی و ایجاد پایگاه‌ها و سنگرهای جدید و کوچاندن اجباری ساکنان یمنی در این منطقه و حتی چوپانان صورت می‌گیرد.

در بیانه دفتر اطلاع‌رسانی رهبر حوثی‌های یمن ذکر شده است: ما تاکید می‌کنیم که هدف از این اقدامات تجاوزکارانه، به آتش کشاندن استان "حجة" و دور کردن ملت یمن از انقلابی است که به راه انداخته‌اند و با هرگونه دخالت و قیمومیت خارجی و منطقه‌ای و از جمله طرح ابتکاری شورای همکاری مخالفت کرده‌اند. هدف دیگر این اقدام، تغذیه درگیری‌های طائفه‌ای و مذهبی در یمن است.

بر اساس این گزارش، استفاده رژیم سعودی از تمام توانمندی‌های مادی‌اش برای برانگیختن جنگ داخلی در یمن با سوء استفاده از شرایط اقتصادی و سیاسی ملت یمن، یک اقدام غیراخلاقی و منافی با ارزشها‌ی دینی و انسانی و منافع دو ملت سعودی و یمنی است.

در این بیانیه حوثی‌ها تاکید شده است: ما به ملت یمن یادآوری می‌کنیم که اقدام رژیم سعودی در تامین مالی جنگ‌های داخلی و برانگیختن فتنه‌های مذهبی و طائفه‌ای طی دهه‌های گذشته عامل اصلی تمامی مصیبت‌های این ملت است و همین اقدامات موجب عدم پیشرفت و شکوفایی یمن شده است. همانگونه که اکنون با انقلاب ملت یمن مقابله می‌کند تا مانع دستیابی آنها به آزادی و عدالت شود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار