نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > مطالب 
اخبار > حمله به 60منزل معترضان بحريني درمنطقه الدراز
 


شماره خبر :١٠٠١٦٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/02/08    ا   ١٤:٢٥

حمله به 60منزل معترضان بحريني درمنطقه الدراز
رئيس انجمن بحريني هاي آزاديخواه، از حمله اخير نيروهاي رژيم حمد به عيسي آل خليفه پادشاه اين كشور، به 60 منزل معترضان بحريني در منطقه الدراز خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : حمله به 60منزل معترضان بحريني درمنطقه الدراز

رئيس انجمن بحريني هاي آزاديخواه، از حمله اخير نيروهاي رژيم حمد به عيسي آل خليفه پادشاه اين كشور، به 60 منزل معترضان بحريني در منطقه الدراز خبر داد.

به گزارش بیداری اسلامی ،علي فايز جمعه در گفتگو با شبكه خبري العالم تصريح كرد: نيروهاي حكومت بحرين دو شب قبل با حمله به 60 منزل در منطقه الدراز دهها فعال شركت كننده در تظاهرات اعتراض آميز را دستگير كردند.

وي با انتقاد از حمايت امريكا از حكومت استبدادي بحرين اظهار داشت: ادامه سركوب جنبش اعتراضي مردم بحرين با هدف رساندن اين پيام صورت مي گيرد كه حكومت آل خليفه همچنان از حمايت هاي سياسي و مالي امريكا برخوردار است.

رئيس انجمن بحريني هاي آزاديخواه، با اشاره به اين كه غير از حكومت آل خليفه هيچ كس مدافع امريكا در بحرين نيست، تأكيد كرد: نظام جهاني و امريكا اجازه تغيير حكومت يا اصلاحات در بحرين را نمي دهند.

فايز اظهار داشت: امريكا تغيير حكومت يا اصلاحات در بحرين را در راستاي منافع خود در منطقه نمي داند. به همين دليل حمايت واشنگتن از حكومت منامه همچنان ادامه دارد و مقامات بحرين با آسودگي خيال به سركوب، كشتار و شكنجه مردم ادامه مي دهند.

رئيس انجمن بحريني هاي آزاديخواه افزود: نظام جهاني در مقابل جنايات مقامات منامه و نقض حقوق بشر در بحرين سكوت كرده اند. اما با اين وجود انقلابيون همچنان به جنبش سياسي شان ادامه خواهند داد و در راه دستيابي به آزادي و دموكراسي از هيچگونه فداكاري دريغ نخواهند كرد.

فايز درباره گزينه هاي مطرح براي ملت بحرين در زمينه تحقق خواسته هاي قانوني شان گفت: اين ملت تا دستيابي به آزادي و دموكراسي از مبارزه دست نخواهد كشيد.

وي تاكيد كرد كه بايد در بحرين نظامي عادل بر سر كار بيايد تا كرامت شهروندان را حفظ و همه جنايتكاران و كساني را كه دستشان به خون شهروندان بيگناه آلوده است، محاكمه و مجازات كند.

فايز افزود: از آنجا كه همه تصميمات سياسي، امنيتي و اقتصادي حكومت آل خليفه در خارج از بحرين اتخاذ مي شود، گفت وگو با آن بيهوده خواهد بود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار