نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی 
اخبار > دلیل خودداری مقامات بحرینی از تحویل اجساد شهدا
 


شماره خبر :٢٣٠٩٥٣ 

  تاریخ انتشار خبر : 1391/12/09    ا   ٠٩:٢٨

دلیل خودداری مقامات بحرینی از تحویل اجساد شهدا
سخنگوی خانواده های شهدای بحرینی، دلیل خودداری رژیم بحرین از تحویل پیکر شهید "محمود الجزیری" را ترس از برملاشدن تعمد نیروهای امنیتی در کشتن انقلابیون این کشور عنوان کرد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  دلیل خودداری مقامات بحرینی از تحویل اجساد شهدا

"مکی احمد بوتاکی" روز سه شنبه در گفت وگو با بیداری اسلامی گفت: بیشتر انقلابیونی که از سوی نیروهای رژیم آل خلیفه در تظاهرات مسالمت آمیز بحرین به شهادت می رسند از پشت و یا قسمت بالاتنه مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند که این موضوع نشانگر تعمد نیروهای امنیتی در کشتن انقلابیون است.
بوتاکی افزود: این رفتار غیرانسانی نیروها و مقامات رژیم آل خلیفه چیز عجیبی نیست زیرا این رژیم تنها حکومتی است که با ملت خود مانند دشمن و به دور از تمام اصول انسانی رفتار می کند درحالی که مردم بحرین در مقابله با حکومت هرگز دست به خشونت نزده اند.
وی اظهار داشت: اگر رژیم آل خلیفه ادعا می کند که پیکر شهدا را در زادگاه آنها و به خانواده شان تحویل می دهد، پس چرا "محمد عاصف" شهید پاکستانی را در پاکستان به خانواده اش تحویل نداد تا همان جا دفن شود؟ ضمن آن که فرزند خودم "محمود" متولد شهر حمد بود و در ستره دفن شد.
سخنگوی خانواده های شهدای بحرین با تاکید بر این که رژیم آل خلیفه تمام اصول و ارزشها را زیرپا گذاشته، افزود: رژیم بحرین با ویران کردن مساجد نشان داده که حتی برای دین هم ارزشی قائل نیست و موارد متعدد قتل عمد هم نشان دهنده بی حرمتی به خون فرزندان بحرین است؛ از این رو رژیم آل خلیفه و تمام دولت های حامی این رژیم، مسوول مشکلات مردم بحرین هستند.
وی خاطرنشان کرد: مردم بحرین هرگز از مطالبات و حقوق خود دست برنمی دارند و تسلیم خاندانی که ثروت مردم اعم از شیعه و سنی و سایر مذاهب را تصاحب کرده نخواهند شد.

بوتاکی تاکید کرد: میان پیروان مذاهب در بحرین اختلافی وجود ندارد، و رژیم آل خلیفه تلاش می کند با نسبت دادن بحران به اختلافات مذهبی، از مسئولیت کشتار مردم فرار کند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار