startTagAryanicCMS:movenews:3359:10:32703:678endTag
اخبار > آمریکا قصد دارد گروهک تروریستی دیگری را جایگزین «داعش» کند
پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 294474
 بازدید امروز : 2817
 کل بازدید : 24560941
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.43
 


شماره خبر :٣٩٢٨٠٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1393/07/09    ا   ٠٨:٣٥

وزیر خارجه سوریه :
آمریکا قصد دارد گروهک تروریستی دیگری را جایگزین «داعش» کند
وزیر خارجه سوریه اعلام کرد آمریکا و همپیمانان این کشور قصد دارند گروهک تروریستی دیگری را جایگزین گروهک تکفیری داعش کنند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : آمریکا قصد دارد گروهک تروریستی دیگری را جایگزین «داعش» کند

«ولید المعلم» وزیر خارجه سوریه از مقاصد آمریکا برای جایگزین کردن یک گروهک تروریستی به جای گروهک تروریستی داعش خبر داد.

به گزارش بیداری اسلامی ، المعلم در گفت‌وگو با شبکه خبری «المیادین» تأکید کرد که آمریکا و همپیمانانش قصد مبارزه با گروهک تروریستی داعش را ندارند بلکه می‌خواهند یک گروهک تروریستی را جایگزین داعش کنند.

وی ضمن مشکوک دانستن مقاصد آمریکا و همپیمانان این کشور برای از بین بردن گروهک تکفیری داعش، تأکید کرد، اینها [آمریکا و همپیمانانش] در طول بحران سوریه، وظیفه تجهیز تسلیحاتی، تأمین مالی و آموزش گروه‌های تروریستی را بر عهده داشتند که دارای تفکر افراطی بودند.

وزیر خارجه سوریه تصریح کرد، آمریکا و همپیمانانش قصد ندارند با داعش مبارزه کنند بلکه در پی آنند که داعش را جایگزین داعش دیگری کنند.

المعلم با بیان اینکه ارتش و ملت سوریه دربرابر گروه‌های افراطی ایستادگی کرده و می‌کند گفت: اگر [آمریکا و همپیمانان این کشور] به همین منوال ادامه دهند راهکار سیاسی را از بین خواهند برد؛ زیرا بار دیگر داعش دیگری را خواهند ساخت.

وی ادامه داد: می توان راهکار سیاسی را با مخالفان ملی بنا نهاد که به اولویت مبارزه با تروریسم و لزوم مشارکت در ساختن آینده سوریه باور دارند، نه با کسانی که از بیرون دستور می‌گیرند و در هتل‌های پنج ستاره اقامت دارند.

وزیر خارجه سوریه تأکید کرد، هر کس به درخواست ملتی احترام نگذارد که از طریق انتخابات ریاست جمهوری آن را ابراز کرده است، به راهکار سیاسی نیز تمایلی ندارد.

المعلم تصریح کرد، اینها [آمریکا و همپیمانان این کشور] بیش از سه سال است که با این زبان سخن می‌گویند و فرهنگشان نیز تغییر نکرده است.

وی با بیان اینکه آنها از رسیدن به واقعیت دوری می‌کنند، بار دیگر بر موضع دولت سوریه تأکید کرد و گفت: هر کس خواستار راهکار سیاسی در سوریه است، باید به درخواست ملت احترام بگذارد... و هرکس بر عکس این مسئله سخن می‌گوید خواهان راهکار سیاسی برای سوریه نیست.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
ساعت
پیگیری نامه
عدد :