نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > رسانه ها 
رسانه ها
 
به نام سرمایه‌گذاری به کام داعش روزنامه انگلیسی تایمز در گزارشی نوشته روابط نزدیکی دولت مالدیو با عربستان سعودی از جمله دلایل پیوستن جوانان این کشور به گروه تروریستی داعش بوده است.
نزدیکی پرشتاب اردن به سوریه در سایه ناامیدی از عربستان موقعیت جغرافیایی اردن و واقع شدن آن در محیطی ملتهب و هم‌مرز شدن آن از یک سو با عراق و سوریه و از سوی دیگر با رژیم صهیونیستی، باعث شده این کشور همواره در حالتی از نگرانی باشد.
مصر در بحرانی تازه ؛
کسی حاضر نیست وزیر شود
کسی حاضر نیست وزیر شود شریف اسماعیل، نخست‌وزیر مصر گفت که بسیاری از افراد حاضر به قبول سمت‌‌ها نیستند و در جریان مشورت‌هایش برای تعیین وزرایی به جای وزرای فعلی به مشکل خورده است.
تعامل هم زمان تل آویو با مسکو و اعراب
استراتژی اسرائیل ادامه جنگ سوریه است
استراتژی اسرائیل ادامه جنگ سوریه است جنگ در سوریه به خصوص پس از ورود روسیه به آن به معنای ارتباط میان روسیه و ایران است و این امر خطری بالقوه برای اسرائیل محسوب می‌شود.
نیکول متجیک : جنگ امروز جنگ محتواست
استفاده هوشمندانه داعش از رسانه های اجتماعی
استفاده هوشمندانه داعش از رسانه های اجتماعی نتایج پژوهش میدانی یک اندیشکده استرالیایی نشان می دهد که گروه تروریستی داعش از شبکه ها و رسانه های اجتماعی به شیوه ای هوشمندانه بهره برده و از این طریق مردان و زنان جوان در سراسر جهان را به مسیر افراطی گری می کشاند.
نیویورک ریویو - نیکلاس پلهام
آیا امیدی به تغییر عربستان هست؟
 آیا امیدی به تغییر عربستان هست؟ به نظر می رسد شاهزاده محمد بن سلمان اهداف بزرگی برای عربستان در سر دارد، اما برای رسیدن به این اهداف باید از هسته وهابیت فراتر رفته و با اقوام و فرقه های مختلفی که در این کشور زندگی می کنند ارتباط مؤثری برقرار کند
«هافینگتون پست» گزارش داد:
راز بهبود ناگهانی روابط مصر و حماس چیست؟
راز بهبود ناگهانی روابط مصر و حماس چیست؟ یک پایگاه آمریکایی به بررسی آخرین تحولات در روابط مصر و حماس پرداخت و نوشت به نظر می‌رسد راز بهبود غافلگیرانه روابط این دو پس از سه سال تنش مداوم، به برخی دلایل از جمله درک شرایط کنونی بستگی دارد.
العرب : آتش‌زدن دو سرباز ترکیه‌ای، نتیجه دخالت در سوریه
اردوغان تاوان کنار آمدن با داعش را پس می‌دهد
اردوغان تاوان کنار آمدن با داعش را پس می‌دهد در فیلم ضبط شده داعش از آتش زدن سربازان ترکیه‌ای، یکی از اعضای داعش با زبان ترکی به اردوغان حمله لفظی می‌کند و وعده می‌دهد که ترکیه را آتش خواهد زد و ویران خواهد کرد.
پراجکت سیندیکیت : جنگی که پایان نخواهد یافت
درس‌های تامل برانگیزی از حلب
درس‌های تامل برانگیزی از حلب آزاد شدن حلب به دست نیروهای وفادار به بشار اسد، نه یک پایان برای شروعی دوباره است و نه یک شروع برای پایان دادن به جنگ داخلی پنج ونیم ساله؛ جنگی نیابتی، منطقه ای و تاحدی گسترده شده در جهان. نبرد بزرگ بعدی در استان ادلب خواهد بود. تنها سوال این است که چه زمان این نبرد به وقوع خواهد پیوست؟ و حتی پس از آن ادلب هم، جنگ در نقاط مختلف کشوری که تقسیم شده باقی خواهد ماند، به شکلی حادتر ادامه پیدا می کند.
پول و چشمان بسته بریتانیا به روی حقایق
گاردین : جلوی عربستان را نگیریم، سلفی‌گری پیروز می‌شود
گاردین : جلوی عربستان را نگیریم، سلفی‌گری پیروز می‌شود آیا می دانیم که بریتانیا از ارتباط با عربستان سعودی چه منافعی کسب می کند؟ این سؤالی است که اخیراً و پس از آن که مشخص شد ائتلاف عربستان سعودی در جنگ یمن از بمب های خوشه ای ساخت بریتانیا استفاده می کند، توسط پروفسور رُزماری هولیس مطرح شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار