نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > گفتگو 
اخبار > رفتار خصمانه غرب با سوریه برای مهار بیداری اسلامی است
 


شماره خبر :٢٩٧٠١٣ 

  تاریخ انتشار خبر : 1392/06/17    ا   ٠٨:٤٧

سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی :
رفتار خصمانه غرب با سوریه برای مهار بیداری اسلامی است
سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی گفت: رفتار خصمانه جهان غرب با دولت سوریه برای تضعیف مقاومت اسلامی در کشورهای منطقه و جلوگیری از روند بیداری اسلامی است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : رفتار خصمانه غرب با سوریه برای مهار بیداری اسلامی است

به گزارش بیداری اسلامی ، فراکسیون بیداری اسلامی در راستای فرمایش‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت الگوبرداری اسلامی و توجه به ولایت‌مداری در جامعه شکل گرفته است.

فراکسیون بیداری اسلامی دارای محورهای مشترک بسیاری با فراکسیون‌های اصولگرای مجلس بوده و هم‌جهتی زیادی با تفکر اصولگرایی مجلس دارد و تفکر این فراکسیون حول ولایت‌محوری است. 

برای آشنایی بیشتر با فعالیت فراکسیون بیداری اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگوی تفصیلی با عباس مقتدایی سخنگو و دبیر فراکسیون بیداری اسلامی و نماینده مردم اصفهان در مجلس در حاشیه سفر وی به گیلان ترتیب داده‌ایم که در زیر می‌خوانیم:

  فراکسیون بیداری اسلامی مجلس چه برنامه‌هایی را دنبال می‌کند؟

مقتدایی: فراکسیون بیداری اسلامی مجلس به دنبال این است که با رصد دقیق و همه‌جانبه و پیگیری مستمر اوضاع و احوال بیداری اسلامی در سطح کشورهای مسلمان به روند توسعه همکاری‌ها بین ملت‌ها کمک کند.

این فراکسیون در راستای دیپلماسی عمومی و ارتباط بین ملت‌ها اقدام‌هایی را انجام می‌دهد.

نقش فراکسیون بیداری اسلامی در بررسی تحولات منطقه به ویژه سوریه چگونه است؟

مقتدایی: این فراکسیون در روزهای اخیر برای بررسی تحولات سوریه جلساتی را برگزار کرده است.

اعضای این فراکسیون اقدام‌های اخیری که در دشمنی با سوریه از سوی جهان غرب قابل مشاهده است را به عنوان بخشی از سناریوی کلی نظام سلطه برای حذف کشورهای خط مقدم مقابله با صهیونیسم می‌دانند.

فراکسیون بیداری اسلامی مجلس اعتقاد دارد اگر چه ممکن است مشکلات و موانع در کشور سوریه وجود داشته باشد اما مخاصمه‌های امروز جهان غرب با دولت سوریه برای تضعیف مقاومت اسلامی در کشورهای منطقه و جلوگیری از روند بیداری اسلامی است.

فراکسیون بیداری اسلامی از تمام ملت‌ها خواسته است با ملت مسلمان سوریه همدلی بیشتری داشته باشند تا دولت و ملت سوریه بتوانند بحران‌های پیش رو را پشت سر بگذارند.

ارزیابی فراکسیون درباره تهدیدات آمریکا علیه سوریه و کشورهای منطقه چیست؟

مقتدایی: تهدیدات آمریکا و مقابله کشورهای غربی با دولت سوریه موجب شده است تا تمام کشورهای مسلمان به ویژه ملت‌ها متوجه عظمت رفتار نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران باشند.

با وجود تلاش‌های کشورهای غربی، امروز بیش از هر زمان دیگر کشورهای مسلمان امت اسلامی متوجه پیشرفت‌های ملت ایران استقلال و خودکفایی و مقاومت کشور ما شده‌اند و این مزیتی است که می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

ملت‌های مسلمان متوجه شده‌اند که عدم اتکای ایران به نظام سلطه و مقابله جدی این کشور با نظام‌های استکباری توانسته است ملت ایران را به مراتب بلندی از پیشرفت برساند.

  برای رشد پیشرفت ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف چه رویکردی را ضروری می‌دانید؟

مقتدایی: کشور ایران امروز قبل از رسیدن به افق 1404 به عنوان یک دولت و ملت الهام‌بخش برای جهان در معرض دید به ویژه کشورهای مسلمان قرار گرفته و از این نعمت و مزیت ایران باید پاسداری کنیم.

امروز شاهد تحقق آرمان‌های نظام اسلامی هستیم و جهان غرب و کشورهای استکباری و در رأس آنها آمریکا به دنبال جلوگیری از رشد شتابان ملت ایران هستند تا ملت ایران نتواند پیشگام و الهام‌بخش دیگر کشورها باشد.

تمام فرهیختگان، اندیشمندان و افراد موثر سیاسی و فرهنگی و علمی باید به این امر متوجه باشند که تقویت استقلال و خودکفایی ایران در ابعاد مختلف مورد خاص رهبری دلسوزان نظام و نیز مورد بغض و کینه دشمنان نظام است.

دو رویکرد پیشرفت حداکثری در علم و اقتصاد به عنوان ضرورت‌های امروز است که مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار